Angle down Atgal

Kalvarijos policija sulaikė Vokietijoje pavogtą automobilį

Kalvarijos policijos pareigūnai penktadienio rytą po persekiojimo sulaikė prieš parą Vokietijoje pavogtą naujutėlaitį BMW.

Ankstyvą rytą pareigūnams patruliuojant nustatytame maršrute, Liubavo kaimo apylinkėse, pasienio su Lenkija teritorijoje, įtarimą sukėlė keletas automobilių.

Neilgai trukus iš Lenkijos į Lietuvą įvažiavo naujas automobilis BMW 750. Patruliai, įtardami, kad tai gali būti Vakarų Europoje vogta transporto priemonė, ją stabdė. Tačiau vairuotojas nepakluso ir dideliu greičiu nurūko žvyrkeliu. Kalvarijos policijos pareigūnai pradėjo jį persekioti, tačiau minėtas automobilis dar labiau padidino greitį ir važiavo Tarprubežių kaimo link.

Kalvarijos policijos pareigūnai nuolat kelia kvalifikaciją ir profesinius įgūdžius lavina bendro fizinio pasirengimo, profesinės taktikos, fizinės prievartos veiksmų atlikimo bei šaudybos srityse. Jie pasinaudojo sukauptomis žiniomis, patirtimi bei žinodami vietovės ypatumus, išnaudojo situaciją. Žvyrkelyje galingą transporto priemonę „bėgliui“ pasidarė sunku valdyti, todėl policininkai aplenkė ir užblokavo persekiojamą automobilį. BMW buvo užkirstas kelias, todėl jo vairuotojui neliko nieko kito, kaip tik sustoti.

Tačiau vairuotojas neketino lengvai pasiduoti – jis paliko automobilį ir pasileido bėgti laukais. Kalvarijos policijos pareigūnai vairuotoją nusivijo pėsčiomis. Maždaug po kilometrą trukusių gaudynių vairuotojas buvo sulaikytas. Paaiškėjo, kad tai – 26 metų Tauragės gyventojas, pranešė policija.

Automobilis BMW 750 pagamintas 2016 gruodžio mėnesį. Jo paieška Vokietijoje buvo paskelbta trečiadienį.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite