Kalnų slidininkas A. Drukarovas varžybose Italijoje - šeštas

Andrej Drukarov Facebook nuotr.

Sekmadienį Paso San Pellegrino (Italija) pasibaigusių kalnų slidinėjimo varžybų vyrų didžiojo slalomo rungtyje Lietuvos atstovas Andrejus Drukarovas užėmė šeštąją vietą.

Nugalėjo italas Alessio Bonardi. Jis du kartus trasą įveikė per 2 min. 10,11 sek.

A. Drukarovas nugalėtojui pralaimėjo 2,38 sek. Iš viso klasifikuotas 91 sportininkas.

Šeštadienį vykusioje slalomo rungtyje A. Drukarovas liko 17-as. Jis 1,56 sek. pralaimėjo pirmą vietą užėmusiam norvegui Eirikui Kveno. Pastarojo dviejų nusileidimų rezultatas - 1 min. 18,94 sek.

Ketvirtadienį kalnų slidininkai dukart varžėsi didžiausiojo slalomo varžybose. Pirmosiose varžybose Lietuvos atstovas užfiksavo aštuntą rezultatą - 1 min. 4,29 sek. Nugalėjo italas Marco Abbruzzese (1 min. 3,13 sek.).

Antrose varžybose A. Drukarovas finišavo per 1 min. 5,89 sek. ir užėmė 19-ąją poziciją. Vėl nugalėjo M. Abbruzzese (1 min. 4,50 sek.).