Kalnų slidininkas A. Drukarovas Pjongčango žaidynėse užėmė 59-ąją vietą

Vytauto Dranginio (ELTA) nuotr.

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių vyrų kalnų slidinėjimo didžiojo slalomo rungtyje sekmadienį Lietuvos atstovas Andrejus Drukarovas užėmė 59-ąją vietą.

18-metis olimpinių žaidynių debiutantas trasą du kartus įveikė per 2 min. 38,19 sek. ir nugalėtojui pralaimėjo 20,15 sek. A. Drukarovas pirmajame nusileidime buvo 68-as, o antrajame - 57-as.

Šioje rungtyje triumfavo austras Marcelis Hirscheris - 2 min. 18,04 sek. Jis buvo greičiausias pirmajame nusileidime, o antrajame užėmė antrąją vietą. Tai antrasis 28-erių metų Austrijos kalnų slidininko aukso medalis Pjongčango žaidynėse. M. Hirscheris laimėjo ir dvikovės - greitojo nusileidimo ir slalomo - varžybas.

Sidabro medalį didžiajame slalome iškovojo antrajame nusileidime greičiausias buvęs 23-ejų metų norvegas Henrikas Kristoffersenas (+1,7 sek.), o bronzos - 26-erių metų prancūzas Alexis Pinturault (+1,31 sek.). Prancūzijos sportininkas dvikovėje buvo antras.

Sočio žaidynių didžiojo slalomo čempionas amerikietis Tedas Ligety liko 15-as.

Varžybose dalyvavo 109 kalnų slidininkai.