Angle down Atgal

Kalėdų senelis aplankė Avižonių krašto bendruomenės namuose susirinkusius vaikučius

Gruodžio 29 dienos popietę Kielių, Avižonių, Puorių, Kantrimiškio kaimuose gyvenantys vaikai, mažesni lydimi tėvelių,senelių, vyresni ir vieni, rinkosi Avižonių krašto bendruomenės namuose. Buvo smalsu, ar tikrai ateis Kalėdų senelis, kaip buvo rašyta kvietime, kurį, dar prieš Kalėdas, Kalėdų senelio pagalbininkai atnešė į namus.

Avižonių krašto namuose gausiai susirinkusius vaikus ir juos atlydėjusius tėvelius bei senelius sveikino nykštukai (Ramunė Savickienė, Sigitas Gelažauskas ir Milda Lapinskaitė), kurie pasekė pasaką apie senelės (Danguolės Lapinskienės) ir senelio (Jono Sakalo) iškeptą Pagranduką (Loreta Paliukėnienė).

Vaikai su dideliu susidomėjimu stebėjo Pagranduko nuotykius miške, kur jį norėjo suėsti kiškis (Ugnė Savickaitė), vilkas (Gražina Zajančkauskienė), meška (Algirdas Dambrauskas) ir lapė (Dovilė Janukaitienė). Bet Pagrandukui pavyko susitarti su žvėrimis ir prikalbinti kartu ieškoti Kalėdų senelio. Padedami vaikų Pagarandukas su miško žvėreliais įminė mįsles ir taip išsklaidė piktosios raganos burtus. Ir tik tada pro langus pamatė per sodą atklampojantį Kalėdų senelį (Vidmantas Mateika) su diddeliu maišu dovanų.

Kalėdų senelis su vaikais šoko, žaidė žaidimus, o kai pavargo kiekvienam įteikė po saldžią dovanėlę, kurias padėjo įsigyti renginio rėmėjai Andriejus Boritko ir Vidmantas Mateika.

Išvykus kalėdų seneliui lankyti kitų vaikų, Avižonių krašto bendruomenės namuose vaikai dar ilgai šurmuliavo, dalinosi įspūdžiais, vaišinosi skanėstais ir skania arbata, kuriuos paruošė bendruomenės tetos.

Avižonių krašto bendruomenė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite