Angle down Atgal

Kalėdų Senelio autobusas aplankė vaikus Radviliškyje

Antrus metus iš eilės Kalėdų Senelio autobusas važiavo pas Radviliškio miesto vaikus, kurie auga socialios pagalbos laukiančiose šeimose. 40 vaikų šiais metais susitiko su Kalėdų seneliu jo dideliame pramoginiame Kalėdiniame autobuse. Čia vaikai su didžiausiu džiaugsmu klausė Senelio pasakojimų apie Kalėdas ir žaidė Kalėdinius žaidimus, šoko, pasakojo savo istorijas. Didžiausias Kalėdų stebuklas - pabūti Kalėdų senelio autobuse ir gauti dovanų - saldainių ir kitų dovanėlių, tiesiai iš tikro Kalėdų Senelio rankų. Prieš metus laiko, ši idėja gimė Radviliškio rajono jaunimo klubo „MIX“ nariams, pradėjus galvoti, kokiu geru darbu klubo nariai papuoš savo Kalėdas.

Idėja įgyvendinama su partneriais - Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centru, UAB „RŪTA“, Radviliškio miesto gyventojais. Padedant partneriams buvo atrinkti 40 vaikų, klubo nariai sudarė maršrutą bei paruošė saldžias dovanas kiekvienam vaikui. Džiugu, kad įgyvendinta projekto pagrindinė idėja - aplankyti ir praleisti laiką Kalėdų senelio autobuse pakviesti 40 socialinės rizikos šeimose augantys vaikai, kur jų laukė didžiulė šventė, netikėtos pramogos ir dovanos. Būdami Senelio autobuse vaikai prasitarė, kad po savo eglute kartais nesulaukdavo Kalėdinės dovanos, o kad pats Kalėdų Senelis atvažiuos pas juos, tebuvo neįtikėtina svajonė. Tad tai puiki proga įžiebti šventinę nuotaiką ir išpildyti Kalėdų stebuklą. Kalėdų Senelio sutikti kiti vaikai, gyvenantys netoliese, taip pat buvo pavaišinti saldžiomis dovanomis, šiais metais jų buvo ir iš Lietuvos miestų ir net iš Velso.

Už šios idėjos palaikymą klubo „MIX“ nariai dėkoja partneriams! Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojams, kurie padėjo atrinkti 40 vaikų iš socialinės rizikos šeimų. Už saldžias dovanas dėkojame UAB „RŪTA“, su kuriais pasirašyta ilgametė bendradarbiavimo sutartis, vykdant projektą ir ateityje. Savanoriams Vytautu, Simui, Deivydui, Ugnei, Irmai, Simonai, Ramintai, Vaidai.

KALĖDŲ SENELIO AUTOBUSO apsilankymą iš dalies finansavo Lietuvos respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Idėjos ir projekto autorystė priklauso Radviliškio rajono jaunimo klubui „MIX“.

Radviliškio rajono jaunimo klubo „MIX“ informacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite