Angle down Atgal

Kalėdų senelio autobusas aplankė Radviliškio vaikus

Gruodžio 26 dieną nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro specialus Kalėdų Senelio autobusas važiavo pas vaikus, kurie auga socialinės rizikos šeimose. 25 vaikai susitiko su Kalėdų seneliu jo dideliame pramoginiame autobuse. Čia vaikai su didžiausiu džiaugsmu klausėsi Senelio pasakojimų apie Kalėdas ir žaidė Kalėdinius žaidimus, šoko. Didžiausias Kalėdų stebuklas - pabūti Kalėdų senelio autobuse ir gauti dovanų - saldainių ir kitų dovanėlių, tiesiai iš tikro Kalėdų Senelio rankų. Ši idėja gimė Radviliškio rajono jaunimo klubo „MIX“ nariams, pradėjus galvoti, kokiu geru darbu šiais metais klubo nariai papuoš savo Kalėdas.

Idėja įgyvendinta su partneriais - Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centru, Radviliškio seniūnija, UAB „RŪTA“, Šiaulių spaustuve. Padedant partneriams buvo atrinkti 25 vaikai, sudarytas maršrutas bei paruoštos saldžios ir praktiškos dovanos kiekvienam vaikui. Džiugu, kad įgyvendinta projekto pagrindinė idėja - privažiavęs prie kiekvieno vaiko namų jį pats Kalėdų Senelis kvietė į savo autobusą, kur jo laukė didžiulė šventė, netikėtos pramogos ir dovanos. Dalis apsilankiusių Senelio autobuse vaikų prasitarė, kad po savo eglute nerado Kalėdinės dovanos, o kad pats Kalėdų Senelis atvažiuos pas juos, tebuvo neįtikėtina svajonė. Tad tai buvo puiki proga įžiebti šventinę nuotaiką ir išpildyti Kalėdų stebuklą. Kalėdų Senelio sutikti kiti vaikai, gyvenantys netoliese, taip pat buvo pavaišinti saldžiomis dovanomis.

Už šios idėjos palaikymą klubo „MIX“ nariai dėkoja partneriams! Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojams, kurie padėjo atrinkti 25 vaikus iš socialinės rizikos šeimų. Už saldžias dovanas dėkojame UAB „RŪTA“, su kuriais pasirašyta ilgametė bendradarbiavimo sutartis, vykdant projektą ir ateityje. Už praktiškas kanceliarines dovanas dėkojame UAB „Šiaulių spaustuvė“, kurie geranoriškai prisijungė prie gražaus tikslo įgyvendinimo. Už saldžių ir praktiškų dovanų maišų supakavimą dėkojame UAB „Auksinis opalas“.

Projektą „Na ir kas kad šeimoj bėdos - pas Tave ateis Kalėdos“ iš dalies finansavo Lietuvos respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Idėjos ir projekto autorystė priklauso Radviliškio rajono jaunimo klubui „MIX“.

Radviliškio rajono jaunimo klubo „MIX“ informacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite