Angle down Atgal

Kalėdų karštinė: turizmo ir laisvalaikio dovanos sužavės kiekvieną

Aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės vertina patogumą ir kokybiškus daiktus bei aksesuarus. Todėl tai geriausia kalėdinė dovana jiems. Šiais laikais turizmo, aktyvaus poilsio ar laiko praleidimo gamtoje prekių pasiūla beribė – tad, kaip išsirinkti tokias, kurios ne tik nudžiugins artimąjį, bet ir pasižymės kokybe ir ilgaamžiškumu? Parduotuvių tinklas ROVANA užtikrina, kad čia rasite viską, ko reikia aktyviam laisvalaikiui, kelionėms ir pomėgiams, o esant reikalui specialistai padės išsirinkti tinkamiausią dovaną.

Funkcionali apranga ir avalynė

Leidžiant laisvalaikį gamtoje svarbiausias komforto garantas - tinkami rūbai ir avalynė. Patogi, šilta ir kaprizingoms oro sąlygoms atspari apranga pradžiugins kiekvieną aktyvų gyvenimo būdą propaguojantį žmogų. Rovana.lt kviečia susipažinti su plačia striukių, džemperių, kelnių, slidinėjimo kostiumų, pirštinių, kojinių ir kitų aksesuarų kolekcija. Kokybę, patogumą, inovatyviausias tekstilės pramonės technologijas garantuoja tokie prekių ženklai, kaip JackWolfskin, Bestard, Gamakatsu, Fladen, Robinson, Thermowave ir daugybė kitų.

Renkantis aprangą aktyviam laisvalaikiui svarbu atkreipti dėmesį, kad rūbai nespaustų ir netrukdytų laisvai judėti. Taip pat būtina įvertinti, ar rūbas bus tinkamas pamėgtoms veikloms, pavyzdžiui, slidinėjimui kuriama speciali apranga, na, o norint kopti į kalnus ar žvejoti reikės visai kitokių rūbų.

ROVANA siūlo itin kokybiškus Bestard ir Jack Wolfskin batus. Gerai žinomų gamintojų kvėpuojanti avalynė skirta kiekvienai dienai tiek laisvalaikiui, tiek žygiams kalnuose ar lengviems pasivaikščiojimams miške ar parke. Esant reikalui specialistai padės išsirinkti specifinę avalynę žvejybai ir medžioklei.

Būtiniausiai aksesuarai ir daiktai

Vienas iš tų daiktų, be kurių aktyvus laisvalaikis neįsivaizduojamas – kokybiška kuprinė. ROVANOJE platus turistinių, miesto, dviratininko ir kt. kuprinių pasirinkimas. Kad ir kokią išsirinksite, galite būti garantuoti, kad ji bus patogios ir racionalios konstrukcijos, o sudėję savo daiktus ir tolygiai paskirstę svorį maksimaliai patogiai jausitės visų jūsų žygių ar kelionių metu.

Leidžiant laiką gamtoje naudinga turėti ir įvairius naudingus aksesuarus. Pavyzdžiui pasivaikščiojimai žvarbiu oru bus malonesni turint gerai šilumą išlaikantį termopuodelį ar termosą. Vasaros kelionėms pravers tvirtos ir lengvos šveicariškos SIGG gertuvės. Ir, žinoma, tai – puiki kalėdinė dovana!

Ieškantiems praktiškų dovanų tiks įvairios turizmo prekės – miegmaišiai, turistinės kėdės, palapinės, prožektoriai, kišeniniai peiliukai ir panašiai. Visi šie daiktai padės komfortiškai ir be rūpesčių ilsėtis gamtoje.

Daugiau dovanų idėjų galite rasti www.rovana.lt!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite