Angle down Atgal

Kalėdinių dovanų idėjos moterims: ar dar yra ko jos neturi?

Patys paklausėme, patys ir atsakome. Taip – tikrai yra. Juk šių dienų pasaulyje – tiek daug įvairių įdomių daiktų, jog neįmanoma jų visų imti ir turėti. Lažinamės, jog jūsų mama dar neturi drono? O mergina tikrai dar nenusipirko šildomos antklodės. Sesuo tikrai nesumąstė įsigyti telefono dėklo su papildoma baterija, o kolegė neturi elektrinio pipirų malūnėlio. Ar įtikinome?

Žinome, jog artėjant Kalėdoms vyrus kamuoja didžiausias galvos skausmas: kokios dovanos draugei reikėtų ieškoti šiemet? Ką nupirkti mamai? Ar dovanos merginai – didžiausias metų iššūkis? Kaledos.lt komanda padės išsiaiškinti, kokios dovanos galėtų patikti moterims. Pasiruošę išvysti dovanų sąrašą?

Šildoma antklodė – amžinai šąlančioms

Dovana moteriai privalo būti ir praktiška ir glostanti širdį. Ši šildoma antklodė atitinka abu kriterijus. Šildomą antklodę galima patogiai transportuoti, nes ji neužima daug vietos. Taip pat, ja galima naudotis bet kokiomis oro sąlygomis, kadangi ji – atspari šalčiui, vėjui ir vandeniui. Ją netgi galima skalbti skalbimo mašinoje! Šildoma antklodė – tai novatoriškas išradimas, leisiantis jūsų mamai, draugei, sesei ar mylimajai visada jaustis apgaubtai šilumos.

Išmanusis namų sodas – negalinčioms be naujų veiklų

Ne, tai ne šiltnamis. Ne, jis neužima krūvos vietos. Tai išmanusis įrenginys, kuris pasirūpins, kad mylimi augalėliai augtų net ir visai neprižiūrimi. Integruoti sensoriai padės automatiškai laistyti augalą, o reguliuojamo aukščio apšvietimas garantuos, kad augalas gauna pakankamą kiekį šviesos, o norint, net ir paspartins augalo vystymąsi. Specialiai prisotintas dirvožemis – kupinas mineralų, tad dėl to rūpintis taip pat nereikės. Kartu prie namų sodo gaunami ir ekologiški mėginukai sodininkystės pradžiai, tad baziliko, pomidoriukų ir salotų bus galima sulaukti visai netrukus! Ar tai nuostabi dovana mamai Kalėdų proga? Pasakykite jūs!

Vonios bombos – toms, kurios mėgsta atsipalaiduoti

Taip, ši dovana nėra skirta vien moterims. Vyrai taip pat mėgsta malonumus vonioje. Vis dėlto, vonios bombos žavi ne tik savo išskirtiniais kvapais ar po jų procedūros užplūstančiomis maloniomis emocijomis ir glotniu kūnu. Vonios bombos – tai tarsi savotiška ceremonija prieš pasibaigiančią dieną. Vien stebėti jų išsiskleidimo procesą – malonu. O ką jau kalbėti apie pasinėrimą į kvapnią ir šiltą vonią... Mažiau galvokite, daugiau pirkite!

Spragėsių gaminimo aparatas – negalinčioms be kino

Skamba juokingai, o gal net kvailai? Ne, mes taip nemanome. Tai visiškai normalus ir reikiamas daiktas! Popkornų aparatas – kiną mylinčios moters svajonė. Įsivaizduokite – jį grįžta namo po sunkios darbo dienos ir planuoja ištiesti kojas prieš televizoriaus ekraną. Įmetę keletą į aparatą ir po keleto minučių – spragėsiai jau čia. Tai išmanus ir patogus būdas palepinti save žiūrint filmą. Neabejojame, jog ši idėja sudomins ir vyrus!

Pėdų masažuoklis – tiks visoms moterims!

Taip, pėdų masažuoklis... Vien išgirdus šį žodžių junginį pasidaro gera. Regis, ne tik pėdos, bet ir nugara, kaklas ima atsipalaiduoti. Toks masažuoklis padeda atgauti jėgas ir atsipalaiduoti naudodamas paprasčiausią oro slėgį. Jis atpalaiduoja ir nuima pėdų nuovargį tiesiog akimirksniu. Shiatsu pėdų masažas bus įmanomas kone kasdien, jei tik padovanosite tokį įrenginį savo draugei, mamai ar sesei. Šildymo funkcija užtikrins, kad kojos visada išliktų šiltos, o 3 masažo programos neleis nuobodžiauti – programą pasirinksite pagal nuotaiką.

Kavos aparatas – kad visada išliktų žvali

Manote, jog tai labai brangus daiktas? Klystate. Jei nuspręsite nupirkti pusiau automatinį – dovana gali atsieiti ir iki šimto eurų. Kava – tai, kad palaiko žmogų energingą, uždega ir motyvuoja naujiems darbams, iššūkiams ir veiklai. Kava – daugelio moterų kasdieninis ritualas, tad suteikdami geros kokybės kavos puodelį kasdien – be abejonės padarysite ją laimingesne!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite