Angle down Atgal

Kalėdinės šventės su karantino skydu

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Šių metų šv. Kūčių vakarienę valgysime tik griežtai savo šeimos rate. Net vaikai, sukūrę atskiras šeimas, negalės dalyvauti kartu su tėvais. Ir vis dėlto smarkiai liūdėti nereikėtų. Mes gyvename internetinių ryšių epochoje. Pasijungi internetą su vaizdo kameromis ir prašau, galime visi bendrai persižegnuoti ir plotkeles laužyti vieni kitiems palinkėdami sveikatos ir laimingo gyvenimo. Galime per televiziją išklausyti Bernelių mišias.

Manau, didelis liūdesys yra tiems žmonėms, iš kurių tarpo COVID-19 išplėšė pačius artimiausius. Dabar siaučia klastingas virusas ir reikia prisilaikyti prie Vyriausybės reikalavimų. Kiekvieną rytą vis pranešama apie tūkstančius naujų užsikrėtimų, nemažai ir mirčių. Bet mes esame žmonės protaujantys ir turime žinoti, kad toji juoda bėda vieną kartą baigsis.

Aš prisimenu pokarį, kada pradėjo veikti ateizmo prisodrinta sistema. Tai buvo šiurpūs laikai. Daug kas valgė šv. Kūčių vakarienę su didele baime. Buvo ne vienas atvėjis, kada valgant kūčias pasibelsdavo į duris stribai su enkavedistais ir išsivesdavo šeimininką ar sūnų pranešdami, kad yra areštuojami už antitarybinę veiklą. Neretas atvejis būdavo, kada susitardavo pikti kaimynai, parašydavo pareiškimus, kad girdėjo kaip tas ar anas blogai kalbėjo apie Staliną ir stalininę valdžią, kurie taip vadinamame „trėjų“ teisme buvo nuteisiami ilgiems metams nelaisvės, kurią atlikdavo už tūkstančių kilometrų nuo savo namiškių, nuo savo tėvynės. Jie kentėdavo būdami visai nekalti. Taigi praeityje buvo ir labai tragiškų laikotarpių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite