Angle down Atgal

Kalėdinės dovanos moterims: 9 geriausios idėjos iki 30 eurų 2018 m. šventėms

Įvairūs statistikos šaltiniai skelbia, kad vidutiniškai lietuviai kalėdinėms dovanoms skiria 50–100 eurų, o perkamiausios kalėdinės dovanos – kainuojančios 15–30 Eur/asm. Taigi kokios panašios vertės dovanos galėtų labiausiai nudžiuginti jūsų mylimiausias merginas ir moteris – drauges, žmonas, mamas, seses ar net koleges?

  1. Papuošalas. Moterys mėgsta puoštis – geriausiai nuotaiką joms gali pakelti nauji auskarai ar dailus kaklo pakabutis. Bet kaip išrinkti tokį papuošalą, kuris iš tikrųjų patiktų ir kurį ji nešiotų? Tada geriau rinktis juvelyrinių dirbinių parduotuvės dovanų čekį. Už 30 eurų ji įsigis vieną masyvesnį ar net kelis smulkesnius sidabrinius papuošalus, o gal net pasipuoš gražiu aukso dirbiniu.
  2. Žurnalo prenumerata. Geriausias laikas moteriai – su kavos puodeliu, knyga arba geru žurnalu, tad ir geriausios kalėdinės dovanos moterims – žurnalo prenumerata arba knygyno dovanų čekis. Tačiau prieš rinkdami dovaną prisiminkite, kuo ji domisi – jei mėgsta gaminti ir nuolat šeimą, draugus stebina kulinariniais gabumais, padovanokite jai žurnalo, atskleidžiančio daug virtuvės paslapčių, prenumeratą. O jei nesate tikri dėl pasirinkimo, gal kiek universalesnis variantas – žurnalų „Moteris“, „Laimė“ ar pan. prenumerata. Ieškant dovanos draugei, tiktų „Cosmopolitan“prenumerata.
  3. Vakarienė sušių restorane. Sušiai – vienas mėgstamiausių merginų ir moterų patiekalų. Jie nekaloringi ir labai gardūs. Galite įsigyti bet kokios vertės kuponą: už 10 eurų ji sočiai papietaus, o už 30 eurų pavalgysite dviese bei sušių dar parsinešite į namus.
  4. Geros kosmetikos rinkinukas. Dieviško aromato, kvapni, kokybiška, o jei dar ir natūrali, – kosmetika, kurios neatsisakytų nė viena moteris ar mergina. Grožio kalėdinės dovanos moterims visuomet įvertinamos ir mielai naudojamos. Ieškote kuklios dovanos draugei ar priedo prie kalėdinės dovanos merginai? Rinkitės dailiai supakuotus šventinius burbulus ar šventines žvaigždes. Vėlgi saugesnis variantas – kosmetikos parduotuvės dovanų čekis, bet šį kartą kur kas mielesnė dovanėlė – šventinė staigmena burbuliuke ar žvaigždutėje.
  5. Soliariumo abonementas. Žiemą taip trūksta saulės, o ir daugelis neturi galimybės nuskristi į šiltuosius kraštus atostogų. Tad kaip kalėdinė dovana merginai puikiai tiktų soliariumo abonementas. Ji ne tik pasipuoš dailiu įdegiu: dirbtiniai spinduliai mažina kai kurias odos problemas, pagerina nuotaiką, kai saulės taip trūksta bei už lango – nuolatinė pilkuma.
  6. Jodinėjimas žirgais. Anksčiau buvusi labiau vyriška pramoga, šiandien jodinėjimas gauna vis daugiau moterų dėmesio. Žirgai tampa pagrindiniais fotosesijų herojais, o su šiais itin protingais gyvūnais leidžiamas laikas neprailgsta nė vienai damai. Tad dovanokite išties dvarišką ar net karališką pramogą – jodinėjimą žirgais.
  7. Apatiniai drabužėliai. Anot stilistės Agnės Gilytės, moterys perka, nes negali atsispirti savo prigimtiniam poreikiui įsigyti ką nors gražaus. Jos perka, kai joms linksma ir tada, kai liūdna, kai jas atleidžia iš darbo, kai jos įsidarbina naujame darbe, kai sutinka svajonių vyriškį ar kai jo apskritai neturi, keliauja atostogauti ar lieka namuose ir t. t. Tad jei dovanosite jai 30 Eur vertės dovanų čekį apatiniam trikotažui, ji puošis ir spindės.
  8. Masažas. Bene geriausios nematerialios kalėdinės dovanos moterims – masažai. Masažas gali būti bet koks – nuo pat pėdų iki galvos. Masažų rūšių yra dešimtys ar net šimtai, o tarp moterų populiariausi – aromaterapiniai, atpalaiduojamieji masažai bei masažų kompleksai. Jei ji mėgsta masažus, veikiausiai jau bus išbandžiusi nemažai jų rūšių, tad dovanokite neįprastus, pavyzdžiui, nugaros masažą su bambukų šluotelėmis ar liekninamąją procedūrą su jūros perlais.
  9. Manikiūras ir (arba) pedikiūras. Nagučius padailinti moterys ir merginos nori ne tik per šventes, bet ir visus metus, tad puiki dovana joms gali būti kvietimas vienai iš šių ar ir abiem grožio procedūroms. Gerai paieškoję, tilpsite į 30 eurų biudžetą. Pavyzdžiui, grožio salone „Dalia“ Vilniuje akcijos metu manikiūras su ilgalaikiu lakavimu kainuos vos 12 eurų, o rūgštinis pedikiūras su lakavimu – 17 eurų.

Tad dovanokite joms tokias dovanas, kurių jos iš tiesų nusipelnė, kurios praturtintų jų kasdienybę, leistų pasijusti dailioms ir moteriškoms bei, žinoma, ypatingoms.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite