Angle down Atgal

Kalėdinė dovana Akmenės rajono gyventojams

Akmenės rajono gyventojai sulaukė kalėdinės dovanos – UAB Naujosios Akmenės autobusų parkas įsigijo du naujus žemagrindžius, žmonėms su negalia, šeimoms su vaikais bei senjorams pritaikytus autobusus ISUZU Novociti Life.

Pirmą kartą autobusai ISUZU Novociti Life pristatyti 2017-aisiais vykusioje „Busworld Europe“ parodoje. Autobusai – ne naujiena ir Lietuvoje, jie veža sostinės keleivius.

ISUZU Novociti Life autobuso variklis perkeltas į transporto priemonės galą, tai garantuoja geresnę garso izoliaciją bei patogesnę kelionę keleiviams. Juose įrengtos 26 sėdimos, 39 stovimos vietos ir vieta neįgaliųjų arba vaikiškam vėžimėliui.

Planuojama, kad autobusai pradės važiuoti maršrutu Nr. 78 „Naujoji Akmenė – Akmenė – Papilė“ jau šį mėnesį. Bus koreguojami esami maršrutai, siekiant skatinti keleivius persėsti iš lengvųjų mašinų į maršrutinius autobusus. Suplanuoti maršrutai padės keleiviams lengviau susisiekti su rajono centru.

2019 m. sausio mėnesį UAB Naujosios Akmenės autobusų parkas įsigijo du naujus ISUZU autobusus – Visigo ir Turquoise, kurie važiuoja tarpmiestiniais, priemiestiniais maršrutais ir užsakomaisiais reisais.

Džiaugiamės, kad Akmenės rajono savivaldybės vadovai rūpinasi ir skatina gyventojų visavertį socialinį ir kultūrinį gyvenimą, stengiasi, kad kelionė žmonėms būtų patogi.


Loreta Avelienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite