Angle down Atgal

Kalbinių įgūdžių vertinimas: kodėl tai svarbu?

Vis daugiau įmonių šiais laikais naudoja kalbinių įgūdžių testavimo sistemas. Gauti rezultatai padeda įvertinti, ar kandidatas yra tinkamas užimti norimą darbo vietą, taip pat patikrinti jau esamų darbuotojų žinias ir pasiektą pažangą. Kuo išskirtinis kalbų mokyklos „Skrivanek“ siūlomas „Focus“ kalbinių įgūdžių testavimo įrankis ir kokie jo privalumai?

„Focus“. Kas tai?

„Focus“ yra šiuolaikiška platforma, suteikianti įmonėms galimybę lengviau įvertinti kandidatų į darbo vietas, darbuotojų ir praktikantų kalbinius įgūdžius. Ši sistema leidžia gauti objektyvią ir patikimą ataskaitą, kurioje nurodomas ne tik oficialus asmens pasiektas bendras kalbos lygis, bet ir atskirų kompetencijų vertinimas.

Gebėjimas vartoti užsienio kalbą darbo aplinkoje, praktinėse profesinėse situacijose – tai, kam įgūdžių testavimo metu skiriama daugiausiai dėmesio. Kalbų mokykla suteikia išskirtinę galimybę pasinaudoti pažangia ir patikima „Focus“ sistema.

Kodėl verta rinktis būtent ją?

Priežasčių, kodėl įmonėms verta rinktis „Focus“ kalbinių įgūdžių vertinimo sistemą, išties daug. Visų pirma, ji leidžia sutaupyti laiko ir lėšų. Greita ir patikima informacija suteikiama už labai palankią kainą. Rezultatus įmonės gauna ne vėliau nei per 48 val. po testo atlikimo. Pateikiami profesionalūs užsienio kalbos įgūdžių vertinimai pagal Bendrųjų Europos kalbų metmenų orientacinę sistemą. Jais remiantis, lengva nustatyti kandidato į darbo vietą tinkamumą, taip pat – kalbos besimokiusių darbuotojų pasiekimus.

Pagal poreikius, galima rinktis iš daugiau kaip 20 kalbų: nuo tokių kaip anglų, italų, vokiečių iki turkų, arabų ar hebrajų. Priklausomai nuo kalbos, testavimas gali skirtis. Norint sužinoti daugiau, rekomenduojama konsultuotis su specialistais. Kalbų mokykla „Skrivanek“ – patikima vieta, kur dirba kvalifikuoti ir ilgą patirtį sukaupę profesionalai. Spauskite ant nuorodos ir sužinokite daugiau apie joje teikiamas paslaugas.

Dar vienas „Focus“ sistemos pranašumas yra tas, jog jos testai gali būti pritaikomi konkretiems poreikiams. Taip tampa dar lengviau nustatyti kandidatų, darbuotojų ar praktikantų užsienio kalbos žinias. Be to, naudingos informacijos įmonei suteikia ir vertinimo ataskaitoje pateikiamas auditą atlikusio specialisto komentaras.

Kokie kalbos vartojimo įgūdžiai vertinami ir kaip?

Šiuolaikiška sistema leidžia įvertinti visus šešis kalbos vartojimo įgūdžius. Tai apima klausymą, skaitymą, rašymą, kalbėjimą, žodyno ir gramatikos žinias. Pagal konkrečius poreikius galima pasirinkti, kokius įgūdžius norima testuoti.

Ataskaitoje pateikiami kalbinių kompetencijų vertinimai ir tolesnio ugdymo plano rekomendacijos. Kalbų mokykla įmonėms labai praverčia tuomet, kai norima patobulinti darbuotojų užsienio kalbos žinias ir įgauti profesinį pranašumą.

Testavimas vyksta nuotoliniu būdu, naudojantis specialia nuoroda. Priklausomai nuo pasirinkto varianto, jis užtrunka nuo 30 iki 90 min. Iškilus bet kokiems techniniams nesklandumams, galima iš naujo aktyvinti konkrečias testo dalis. Klausimai parenkami rotacijos principu, atsižvelgiant į vertinamo asmens kalbinius įgūdžius. Atsakymams į kiekvieną klausimą įvesti skirtas laikas yra ribotas. Taigi, nėra galimybės naudotis papildoma medžiaga ar kreiptis pagalbos.

Kodėl užsienio kalbos įgūdžiai šiais laikais tokie aktualūs?

Dabar, kai tarptautinė komunikacija yra neatsiejama daugelio įmonių veiklos dalis, geros darbuotojų užsienio kalbos žinios yra itin svarbios. Jos leidžia sėkmingai bendrauti su partneriais, klientais ir tiekėjais visame pasaulyje. Kalbinės kompetencijos ypač reikalingos planuojant ar vykdant verslo plėtrą į užsienio rinkas. Taigi, suteikiant galimybę savo darbuotojams tobulinti užsienio kalbos įgūdžius, galima greičiau įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Efektyvi „Focus“ testavimo sistema padeda greitai ir tiksliai įvertinti kandidatų į darbo vietą ir kitų asmenų kalbinius įgūdžius. Atsižvelgus į gautus rezultatus, galima priimti atitinkamus sprendimus. Įmonėms, norinčioms investuoti į savo darbuotojus, labai praverčia pati „Skrivanek“ kalbų mokykla. Joje visapusiškai lavinamos profesinės kompetencijos, prisidedančios prie verslo sėkmės.

Būkite išmanūs – rinkitės „Focus“!

„Skrivanek“ vertimų biuras ir kalbų mokykla – vienas didžiausių kalbinių paslaugų teikėjų centrinėje ir rytų Europoje. Mūsų misija – kokybiškai, lanksčiai ir greitai pasirūpinti klientų komunikaciniais poreikiais. Pasauliniams verslo lyderiams kasdien teikiame vertimo žodžiu ir raštu, redagavimo, lokalizacijos, maketavimo, kalbų mokymo ir testavimo paslaugas. „Skrivanek“ padaliniai veikia 17-oje šalių, tad užsakymai visada patenka į labiausiai patyrusių atitinkamos kalbos specialistų rankas. Jau 20 metų besitęsiančios sėkmės pagrindas – kalbiniai sprendimai, atitinkantys konkrečius klientų poreikius, tikslus ir strategiją.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite