Angle down Atgal

Kakės Makės gerbėjams – išskirtinė drabužių kolekcija

Viena moderniausių trikotažo produkcijos gamybos įmonių Vidurio ir Rytų Europoje „Utenos trikotažas“ populiaraus lietuviško prekės ženklo gerbėjams pristato spalvingą „Kakės Makės“ drabužių kolekciją – sau patinkančią aprangą galės išsirinkti ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias naujienas!

Šalies gyventojams pristatoma 30 skirtingų drabužių iš ekologiškos medvilnės. Tai drabužėliai vaikams ir suaugusiems: vaikiškos suknelės, džemperiai, kelnės, tamprės, kombinezonas, skarelės, kepurės, pižamos, naktiniai marškiniai, apatinės kelnaitės, šortukai, taip pat naktiniai marškiniai mamoms ir pižamos tėčiams. Vaikams skirti drabužiai pritaikyti vaikams nuo maždaug 18 mėn. iki 10 metų.

„Pradėdami bendradarbiavimą su „Kake Make“ siekiame įtvirtinti savo pozicijas vaikų segmente. Šiuo metu čia daugiausiai dominuoja užsienio gamintojai ir užsienio personažai, nors dėl „Kakės Makės“ populiarumo Lietuvoje turbūt ginčytųsi retas. Išleisdami su lietuvišku personažu siejamą kolekciją taip pat pasinaudosime galimybe mokyti ir mažuosius klientus rūpintis gamta – tai yra viena pamatinių „Utenos trikotažo“ vertybių. Kiekvienas drabužis pagamintas naudojant pažangiausias technologijas, o etiketėse nurodoma, kad Kakė Makė labai myli gamtą. Taip skleidžiame žinią, kad drabužiai pagaminti iš gamtai palankių medžiagų ir sudaroma proga kalbėti apie šias vertybes namuose“, – teigia „Utenos trikotažo“ prekės ženklo vadovė Renata Varaneckienė.

Kokybiškus ir nuotaikingus visus šios lietuviškos kolekcijos trikotažinius drabužius pirkėjai galės įsigyti prekybos vietose ir internetinėje parduotuvėje bei didžiąją kolekcijos dalį – didžiuosiuose prekybos centruose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite