Angle down Atgal

Kaišiadoryse nuaidėjo mirtinas šūvis

Praėjęs šeštadienis buvo paženklintas jau daug metų Kaišiadoryse negirdėtu įvykiu – dienos metu viešoje vietoje nušautas jaunas vyriškis.

Šūviai nuaidėjo rugsėjo 28ąją apie 18 valandą prie garažų, šalia prekybos centro „Rimi“ ir Gedimino gatvės 113-o daugiabučio. Pasak liudininkų, jie buvo paleisti iš lengvojo automobilio „Audi“.

Šautinės žaizdos 43 metų kaišiadoriečiui buvo mirtinos, atvykę medikai padėti jau niekuo negalėjo. Operatyviai į žudiko paieškas kibusiems policijos pareigūnams neprireikė nė valandos, kad suimtų įtariamąjį – tai 1948 metais gimęs Gudienos gyventojas. Vyriškis suimamas nesipriešino, jam konstatuotas 1.16 promilių girtumas. Įtariamojo namuose taip pat rastas nelegaliai laikytas dvivamzdis.

Po tyrimo turėtų paaiškėti ir šio kraupaus nusikaltimo priežastys – kokios aplinkybės privertė septyniasdešimt vienerių vyriškį nušauti žmogų, kuris, pagal amžių, galėjo tikti jam į vaikus. Štai kaip šį rezonansinį įvykį nušviečia interneto naujienų portalas „lrytas.lt“ A. Karaliūno straipsnyje „Aistros dėl moters Kaišiadoryse baigėsi mirtinais šūviais“: „Aiškėja, kad mirtini šūviai nuaidėjo dėl moters, su kuria pensininkas bendravo maždaug šešerius metus. Šeštadienį jis užsuko pas draugę, pasivaišino svaigiaisiais gėrimais ir taikiai išsiskyrė. Grįžęs namo kaišiadoriškis užmigo, o atsibudęs apie 17 valandą nusprendė paskambinti moteriai.

„Ko nori?“– pasiteiravo moters telefonu atsiliepęs nepažįstamas vyras. Pensininkas paprašė telefoną perduoti moteriai ir pasiteiravo, kas dedasi, tačiau ši neva atkirto turinti geresnių meilužių. Moteris pasiūlė atvažiuoti, jeigu jis nori kažką sužinoti.

Kaišiadoriškiui užvirė kraujas ir jis čiupo nelegaliai laikytą ginklą – medžioklinį šautuvą nupjautu vamzdžiu. Vėliau įtariamasis aiškino norėjęs pagąsdinti draugės gerbėjus, o ginklą jis tikino pirkęs iš nepažįstamo žmogaus. Vyras sėdo į automobilį „Audi“ ir nuvažiavo pas draugę. Jis sustojo kiek atokiau nuo namų, garažų masyve, paskambino moteriai ir pranešė jau atvykęs. Netrukus pensininkas išvydo besiartinančius tris augalotus maždaug 4550 metų vyrus, kurių anksčiau nebuvo matęs. Du vyrai stovėjo atokiau, o vienas prisiartino prie automobilio.

„Šauk, šauk“,– artėdamas prie automobilio kalbėjo vyras, kuris matė pensininko rankose ginklą. Kaišiadoriškis turbūt nesitikėjo, kad grasinimai gali virsti tikrove. Jis mėgino ištraukti atvykėlį iš automobilio. „Lįsk iš mašinos, gaidy“,– neva pasakytus užpuoliko žodžius citavo pensininkas.

Įtariamasis aiškino neva užpuolikas spyrė koja į vairuotojo durelių stiklą. Tuomet kaišiadoriškis ištraukė iš kišenės du šovinius, sudėjo juos į vamzdį ir iššovė.“ Tai – tik vienos pusės versija, visa tiesa turėtų paaiškėti tyrimui pasibaigus ir įvykus teismui. Už nusikaltimą aukščiausia bausmė – laisvės atėmimas iki 15 metų. Tačiau kokia bebūtų bausmė, žuvusio atgal į gyvenimą ji jau nebesugrąžins...

V. Girinytės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite