Angle down Atgal

Kaišiadoryse išmokėta virš 887 tūkst. € vaikams

Nuo sausio 1 d. naujos redakcijos Išmokų vaikams įstatymu įtvirtintas išmokos vaikui mokėjimas visiems vaikams. Universali 30 Eur išmoka vaikui bus mokama visiems vaikams nevertinant šeimos gaunamų pajamų. Vaiko pinigus gaus ne tik šeimoje auginami ar globojami vaikai, bet ir šeimynose bei vaikų globos institucijose augantys vaikai.

Iki šių metų liepos 25 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius buvo gavęs 3139 prašymus dėl išmokos vaikams ir visus išnagrinėjo. Pagal šiuos prašymus išmoka vaikams išmokėta už 4902 vaikus. Nuo 2018 m. sausio 1 d. iki 2018 m. birželio 30 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija išmokų vaikams preliminariai išmokėjo 887810,21 Eur.

Svarbu tai, kad išmoka vaikui, kaip ir kitos socialinės išmokos, mokama nuo teisės atsiradimo dienos už praėjusį mėnesį ir grąžinama ne daugiau kaip už 12 praėjusių mėnesių. Tai reiškia, kad net jeigu tėvai kreiptųsi ir 2018 m. lapkričio mėn., išmoka bus išmokėta nuo 2018 m. sausio 1 d.

Pateikti prašymą išmokai vaikui gauti galima elektroniniu būdu per socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt. Gyventojai prašymą gali pateikti seniūnijose pagal gyvenamąją vietą, taip pat Socialinės paramos skyriuje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite