Angle down Atgal

Kaišiadorys atsinaujina

Miesto veidas pasikeičia sulig kiekvienu naujai atsirandančiu pastatu ar savo išvaizdą atnaujinusia įstaiga. Apie keletą tokių pokyčių neseniai informuota savivaldybės interneto svetainėje: paskelbtas pranešimas apie tai, jog Paukštininkų gatvės sklype, pažymėtame Nr. 2, projektuojamas naujas UAB „d line production“ gamybinis pastatas. Taip pat kapitaliniam remontui ruošiasi „ Kaišiadorių šeimos medicinos centras“.

Be gamybinių patalpų, kur bus frezuojamas, šlifuojamas ir tekinamas metalas, naujame pastate įsikurs administracija, šalia bus įrengtos sunkiasvorio transporto bei lengvųjų automobilių aikštelės, pėsčiųjų takai, atsiras vandentiekio, buitinių nuotekų bei lietaus nuotekų tinklai, priešgaisrinis tvenkinys.

Aukštos kokybės danų kapitalo įmonės gaminiai lietuviams mažai pažįstami – jie skirti eksportui į užsienį, o ir kainuoja solidžiai. Tačiau kaina atitinka kokybę. Kaip prieš keletą metų interviu respublikinei spaudai sakė šios įmonės gamybos vadovas, „jeigu lygintume su automobilių pramone, mes ne „Volkswagen“, mes esam kaip „Ferrari“.

Gedimino gatvės dviaukščiame pastate esantis „Kaišiadorių šeimos medicinos centras“, kukliai glaudęsis pirmajame aukšte, po kapitalinio remonto užims visą namą, todėl kartu keičiama ir pastato paskirtis. Pirmajame aukšte, kur bus įrengtos šildomos grindys, atvykę pacientai ras gydytojų kabinetus, taip pat čia bus įrengta konferencijų salė, holas, virtuvėlė darbuotojams, tualetai. Antrajame aukšte taip pat veiks gydytojų darbo kabinetai, planuojami du holai, pagalbinės patalpos ir pan.

Modernizuojant UAB „Kaišiadorių šeimos medicinos centro“ pastatą, bus apšiltos jo sienos, pamatai, cokolis, perdengimai, pakeisti durys ir langai, stogo danga, įrengti įėjimo stogeliai, lietaus nuotekų sistema, sniego gaudyklės, žaibosauga. Naujasis pastatas bus pritaikytas neįgaliesiems: įrengti keltuvai, pritaikyti įėjimai, sanitarinės patalpos. Prie atsinaujinusios medicinos įstaigos atsiras automobilių stovėjimo aikštelė su 24 vietomis, iš kurių dvi vietos – žmonių su negalia automobiliams.

Autorės nuotr.

„Kaišiadorių šeimos medicinos klinika“ po kapitalinio remonto tiek iš vidaus, tiek iš išorės pasikeis neatpažįstamai.
„Kaišiadorių šeimos medicinos klinika“ po kapitalinio remonto tiek iš vidaus, tiek iš išorės pasikeis neatpažįstamai.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite