Angle down Atgal

Kaip užkariauti būsimos anytos simpatijas pagal jos Zodiako ženklą

Apie anytos ir marčios santykius sklando nemažai neigiamo pobūdžio istorijų, todėl pažintis su anyta dažnai merginai ar moteriai kelia pagrįstą nerimą: o kas, jei aš nepatiksiu? Užkariauti šios moters simpatijas dažniausiai yra gana svarbu, todėl vertėtų pasidomėti, kokiomis charakterio savybėmis ji pasižymi ir kaip geriau elgtis vienoje ar kitoje situacijoje

Jeigu tavo anyta Avinas

Jei jūsų anyta – Avinas, lengva nebus. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra ambicingi ir emocionalūs, o kadangi anyta taip pat žmogus, vadinasi, tikėtis mielo kačiuko neverta. Labai tikėtina, kad anyta – Avinas bus nepaprastai emocinga ir impulsyvi. Su amžiumi šios savybės aštrėja ir vyresniame amžiuje moteris Avinas gali visiškai prastai valdyti savo pyktį ar susierzinimą. Šioje būsenoje anyta gali pasakyti daug nemalonių dalykų. Paprastai šio Zodiako ženklo moterys savo sūnų lengvai nepaleidžia, todėl gali praeiti nemažai laiko, kol pelnysite anytos palankumą. O tam reikia visai nedaug, - tik parodyti, kad jos patarimų klausotės ir iš jos mokotės.. ar bet jau suvaidinti dėmesingą martelę. Jei anyta – Avinas prastos nuotaikos, geriau likite nuošaly ir nesipainiokite jai po kojomis, – bet kokia ištarta frazė ją tik dar labiau suerzins.

Jeigu tavo anyta Jautis

Po Jaučio ženklu gimusios anytos yra vienos kantriausių, tačiau ir jos turi savitų trūkumų. Šio Zodiako ženklo atstovėms nuolat neduoda ramybės piniginiai klausimai, todėl niekada nesigirkite, kokias dovanas jums įteikė jos sūnus. Taip pat anytos akivaizdoje nekoketuokite – galite pasirodyti pernelyg lengvabūdiška. Nors užsitraukti Jaučio nemalonę yra ganėtinai sunku, tačiau pirmąjį įspūdį gali sugadinti netvarkinga išvaizda.

Jeigu tavo anyta Dvyniai

Užmegzti kontaktą tikrai nebus sunku – Dvynių ženklo anytos yra vienos protingiausių bei komunikabiliausių moterų. Nors tylėti prie anytos nereikėtų, tačiau plepant taip pat vertėtų jausti saiką. Čia tiktų posakis „Jei kalbi – tavo žodžiai turi būti geresni už tylą“. Dvynių ženklo anytos ypatingai didelį dėmesį skiria išsilavinimui, todėl tuščia čiauškutė jų nesužavės. Pasistenkite pasirodyti apsiskaičiusi ir viskuo besidominti. Beje Dvynių ženklo atstovių nuotaikos yra labai permainingos: vieną akimirką jos gali juoktis, o kitą – jau verkti.

Jeigu tavo anyta Vėžys

Vėžio ženklo anytos iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai rūpestingos, tačiau neapsigaukite. Jei pokalbio metu pastebėsite, kad jūsų požiūriai tam tikrais klausimais ženkliai skiriasi, geriau šios temos nebeplėtoti, nes labai greitai galite susipykti. Šio ženklo atstovės sūnų mylimąsias laiko ne potencialiomis marčiomis, bet konkurentėmis, todėl pasistenkite pelnyti jos palankumą – tą galėsite padaryti rodydamos išskirtinį dėmesį ne tik būsimam vyrui, bet tai pat ir pačiai anytai.

Jeigu tavo anyta Liūtas

Pavergti Liūto ženklo anytos širdį nėra labai sudėtinga – ji mėgsta kompaniją, pagyras ir... dovanas. Tiesa, kuo jos brangesnės, tuo geriau. Vis dėlto, šio Zodiako ženklo atstovės už rodomą dėmesį visuomet tinkamai atsidėkoja, todėl nepagailėkite jai komplimentų, šypsenų ir dovanėlių, kurios padės dar labiau sustiprinti tarpusavio ryšį. Anytai girdint jokiu būdu nekritikuokite savo mylimojo – tokiu būdu labai greitai užsitrauktumėte nemalonę.

Jeigu tavo anyta Mergelė

Po susitikimo su jumis Mergelės ženklo anyta dar ilgai analizuos jūsų išvaizdą ir charakterį, o savo sūnui tikrai pateiks smulkią analizės ataskaitą su išvadomis. Mergelės ženklo anytas labai lengva įžeisti, todėl bendraudamos rinkite tinkamus žodžius. Pasistenkite palikti gerą įspūdį – venkite ryškaus makiažo bei pernelyg atvirų drabužių, nes anyta tai palaikys visiška beskonybe. Dar vienas būdas užsitraukti anytos - Mergelės nemalonę, - parodyti, kad visai nesugebate protingai tvarkytis su jos sūnelio pinigais.

Jeigu tavo anyta Svarstyklės

Svarstyklių ženklo anytai bus svarbu, ką apie ją pamanysite, todėl galite neabejoti, kad pirmojo susitikimo metu stengsitės ne tik jūs. Vertėtų vengti pernelyg aštrių temų, nes jos gali išprovokuoti nesibaigiančią diskusiją, galinčią virsti kivirču. Jei su savo partneriu imtumėte prasčiau sutarti, neleiskite anytai apie tai sužinoti, nes ji tik dar labiau paaštrins situaciją.

Jeigu tavo anyta Skorpionas

Šio zodiako ženklo anytos stengiasi viską paversti juokais, tačiau jų humoras yra labai savotiškas. Jei išgirstumėte pašiepiantį juokelį, nepriimkite to asmeniškai – Skorpiono ženklo anyta tikrai nesiekė jūsų įžeisti. Prireiks šiek tiek laiko, kol galiausiai įvertinsite anytos originalumą, tačiau jos palankumą pelnysite gana greitai..

Jeigu tavo anyta Šaulys

Šaulio ženklo anytos tiesiog negali pakęsti nuobodžių žmonių, todėl pasistenkite sublizgėti. Reikėtų vengti tuščių pokalbių ar diskusijų, kurios niekur neveda – tai Šaulio atstovę gali kaip reikiant suerzinti. Jei duosite anytai pažadą, būtinai jį ištesėkite, nes jį sulaužius dar ilgai girdėsite priekaištus.

Jeigu tavo anyta Ožiaragis

Ožiaragio ženklo anyta yra gana įnoringa, ir ji tikrai pasistengs, kad visi jos įgeidžiai būtų išpildyti. Šio Zodiako ženklo atstovės labai mėgsta pamokslauti ir dalinti patarimus, todėl pasistenkite kuo įdėmiau klausytis. Tikėtina, kad ji norės išlaikyti tarp jūsų atstumą, todėl nesibraukite į jos asmeninę erdvę. Jeigu nesate visiška nevykėlė, anksčiau ar vėliau anyta - Ožiaragis jus tikrai pripažins, o jau tada pati paragins sūnų jus vesti.

Jeigu tavo anyta Vandenis

Vandenio ženklo anytos yra žavingos ir nenuspėjamos. Jei pastebėsite, kad jūsų charakteriai turi tam tikrų panašumų, galite net neabejoti, kad tapsite puikiomis draugėmis. Vandenio ženklo atstovės nuolatos ieško pritarimo, todėl pasistenkite parodyti, kad esate jos pusėje. Tikėtina, kad su ja galite susibarti dėl menkiausių smulkmenų, tačiau nesibaiminkite – po minutės ji pati pasiūlys užkasti karo kirvį, arba elgsis lyg nieko nebūtų nutikę.

Jeigu tavo anyta Žuvys

Žuvų ženklo anytos pasižymi ypatingai gera intuicija, todėl nesistenkite apsimesti tuo, kuo nesate. Jei anyta išsiaiškins jūsų melą, jos pasitikėjimą prarasite amžiams, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Žuvų ženklo atstovėms labai patinka kalbėti apie save, todėl pasistenkite ją išklausyti – tai padės pelnyti jos palankumą.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite