Angle down Atgal

Kaip turi atrodyti terasos apšvietimas?

Terasos apšvietimo nebuvimas yra dažna priežastis perkelti vakaronę su draugais ar šeima į namų vidų. Tai nėra būtina! Apšvieskite savo terasą su terasų šviestuvais. Galbūt jūsų terasoje yra židinys ar laužavietė, kurias pasitelkiate, kaip šviesos šaltinius pradėjus temti, tačiau tai – nėra būtina. Viskas ko reikia – terasų apšvietimo šviestuvai!

Pasirinkdami šviestuvus  lauko sąlygoms, pirmiausia turite patikrinti, ar jis yra skirtas šiam tikslui. Šviestuvai turi būti tinkamai apsaugotos nuo drėgmės, nepriklausomai nuo to, ar jos naudojamos uždengtoje ar atviroje  terasoje. Visos lempos turi vadinamąjį apsaugos indeksą (IP).  Lauko šviestuvų minimalus IP yra 44, tai reiškia apsaugą nuo objektų, kurių dydis yra didesnis nei 1 mm, ir nuo vandens įpurškimo visomis kryptimis (lietus). Kuo aukštesnis IP, tuo didesnis saugumas. Verta investuoti į  aukštesnės IP klasės šviestuvus, tai Jums prailgins eksploatacinį laiką, todėl terasos apšvietimu galėsite mėgautis ilgiau, taip nesirūpindami, kada reikės jį keisti!

Renkantis apšvietimą pirmiausia turite nustatyti savo poreikius: ar šviesa turėtų būti pakankamai ryški skaitymui, ar tik minimalus šviesos šaltinis

Žinoma, šias dvi galimybes galima naudoti kartu. Galite pasirinkti lubų arba sieninius šviestuvus. Tokiu būdu pasirinkite, kuri yra pagrindinė, o kuri - tik šoninė terasos šviesa. Be to, lempos bus atskirtos tam tikru atstumu ir gali būti jungiamos atskirai. Šis sprendimas leis jums turėti galingą centrinį šviesos šaltinį ir atskirą šviestuvą vienu metu. Diegimo metu galite juos prijungti taip, kad jie būtų apšviesti atskirais jungikliais. Geras sprendimas taip pat yra stovinčios lempos, pritvirtintos prie žemės ir dažniausiai statomos terasose. Atsižvelgiant į kiekvienos terasos dizainą, yra daugybė įleidžiamų, sieninių ir prie lubų įmontuojamų lempų rūšių, nuo retro stiliaus iki modernaus stiliaus. Montuojant šviestuvus į grindis, turite nepamiršti ir jų dangos ypatumų, tam, pavyzdžiui, nesudėtinga įsirengti terasines lentas.

Šviesa, kurios šaltinis yra žemės lygyje? Kodėl ne! 

Toks apšvietimas yra labai patrauklus ir labai patogus naudoti, tokiems sprendimams labai tinka LED juostelės.  Toks apšvietimas sukurs malonią nuotaiką, pačio šviesos šaltinio (lempos) beveik nematyti, o šviesa sukuria nepaprastą atmosferą.

Saulės žibintų naudojimas terasoje yra įdomus sprendimas, tačiau jį galima naudoti daugiausia tada, kai terasoje  nėra stogo. Šios lempos veikia su saulės baterijomis, kurioms reikia daug saulės spindulių. Neabejotinas saulės apšvietimo privalumas yra tai, kad nereikia specialaus montavimo, kabelių ar maitinimo šaltinių. Šviestuvas yra savarankiškas ir naudoja atsinaujinančia energiją. Tai leidžia šviestuvą padėti į norimą padėtį ir laukti efekto.  Daugelį  saulės šviestuvų net nereikia įjungti, nes yra daviklis, kuris reaguoja į tam tikrą paros metą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite