Angle down Atgal

Kaip teisingai suformuluoti norus, kad jie išsipildytų

Sugalvojate ir išsakote troškimus per mėnulio pilnatį, jaunatį, gimtadienius ir Naujuosius metus, bet jie neišsipildo? Galbūt dar neatėjo laikas, o gal jūs tai darote neteisingai. Patarsime, į ką reikia atkreipti dėmesį, kad noras išsipildytų.

Noras turi būti tikras

Ar svajojate iš širdies, ar tai tik jūsų ego kaprizas? Tikri troškimai išsipildo greičiau ir lengviau.

Prieš palinkėdami sau ko nors, paklauskite savęs, ar tikrai jums to reikia. Įsivaizduokite, kad tai jau išsipildė. Ar pajusite džiaugsmą?

Būkite pasiruošę, kad noras išsipildys

Dauguma norėtų išgarsėti, tapti žymiu dainininku ar artistu. Bet jūs turite suprasti, kas slypi už jūsų noro. A esate pasiruošę įžymybės gyvenimui? Žinote, kad jis nėra toks lengvas, kaip atrodo. Scenos šlovę lydi ilgas ir sunkus darbas bei dideli išbandymai. Galbūt tai yra tik jūsų garbėtroškos balsas ir jūs klaidingą troškimą palaikėte tikru.

Leiskite norui išsipildyti

Kartais mes elgiamės priešingai – bijome net pasvajoti apie didelius dalykus, mintimis sustabdydami save: „Pasvajok, pasvajok! To niekada nebus!“ Jeigu kažko trokštate, atmeskite abejones ir leiskite Visatai pasirūpinti jumis.

Dėkokite

Labai nemalonu dirbti amžinai nepatenkintam viršininkui. Gerovę traukia gerovė. Dėkokite iš visos širdies už tai, ką turite, kas ateina į jūsų gyvenimą. Ir jūs gausite dar daugiau.

Teisingai formuluokite

Išsipildo tai, į ką sufokusuojame savo dėmesį. Jeigu trokštate „nesirgti“, tai vargu, ar toks noras išsipildys. Jūsų dėmesys turi būti nukreiptas į sveikatą. Pavyzdžiui: „Mano kūnas – sveikas“ arba „Aš esu visiškai sveikas“. Nenaudokite neiginių ir negatyvių nuostatų. Geriausia formuluoti troškimą taip, tarytum jis jau išsipildė.

Geri ketinimai

Mūsų troškimai neturi būti nukreipti prieš ką nors ir kenkti kitiems žmonėms. Formuluoti norus visada reikia tik sau ir apie save. Svarbu, kad jie būtų susiję su gerais ketinimais – padėti kitiems, pagerinti savo gyvenimą.

Paleiskite

Tai yra sudėtingiausias nurodymas – neuždaryti troškimo į narvelį. Sugalvokite norą ir paleiskite jį. Neprisiriškite troškimų, paleiskite juos lengva širdimi ir su tikėjimu, tada jie būtinai sugrįš pas jus materializavęsi.

Kartais būna labai sunku įveikti savo vidinį skeptiką ir nuoširdžiai pasvajoti.

Vaikystėje mes dažnai sugalvodavome norų ir išsakydavome juos garsiai. Ar prisimenate, kad dauguma jų išsipildydavo? Gal net dažniau, nei manote. Leiskite sau pasvajoti kaip tada, vaikystėje.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite