Angle down Atgal

Kaip šiuolaikinei merginai susipažinti su savo antrąja puse

Pasikliauti likimu ar paimti viską į savo rankas? Kaip geriau elgtis: pačiai ieškoti ar laukti, kol tave susiras? Dauguma tekėti tinkamo amžiaus merginų bando atsakyti sau į tokius klausimus.

Ankstesniais amžiais aktyvus antrosios pusės ieškojimas buvo tik vyrų kompetencija. O merginoms likdavo kantriai sėdėti prie lango ir laukti, kada pro šalį prajos jaunikaitis ir pastebės ją.

Kartais ir šiandien, emancipacijos laikais, visuomenė vis dar kreivai žiūri į moterišką iniciatyvą. Vis dėlto kavinėse ir gatvėse galima pamatyti aktyvių ir savimi pasitikinčių amazonių, kurios žvelgia į vyrus kaip į grobį, kurį galima išplėšti iš konkurenčių ir parsivesti namo bent vienai nakčiai, jei nepavyks visam laikui.

Jei likimas privertė jus pasijusti pirkėja vedybų rinkoje, tai liaukitės kankinti save sąžinės priekaištais ir imkite veikti kvalifikuotai.

Iš pradžių apsispręskite, ko konkrečiai ieškote, tada pasidarys aišku, kur ieškoti.

1. Pradėkite nuo sąrašo, ko jūs nenorite. Pasistenkite detalizuoti, kaip jūsų pageidaujamas bruožas gali pasireikšti vyro elgsenoje ir išvaizdoje. Pavyzdžiui, nenorite, kad jis būtų lovelasas ir alfonsas. Pamąstykite, pagal kokius požymius greičiausiai galite atpažinti tokius tipus.

2. Sudarykite pageidaujamo vyro išorinių ir vidinių savybių sąrašą. Pasistenkite detalizuoti tas savybes.

3. Svarbiausia aprašykite kuo aiškiau santykius, kuriuos norite užmegzti su savo svajonių vyru. Tai būtina tam, kad jums nereikėtų leistis į bet kokius (net varginančius) santykius su vaikinu, kuris atitinka „idealo“ aprašymą. Antra, kad likimas neiškrėstų pikto pokšto ir nepakištų jums vedusio viršininko ar lengvabūdžio kurortinių nuotykių ieškotojo.

Jei esate linkusios į nerimą, neužsibrėžkite sau tikslo surasti vyrą visam likusiam gyvenimui. Šiuolaikinės santuokos labiau panašios į „projektą“ keleriems metams – partnerystės sudarymą dėl giminės pratęsimo ar gyvenimą po vienu stogu, kol abiem jis bus malonus. Toks požiūris išvaduoja nuo nereikalingo nervinimosi, kad galite apsirikti, nes pasirengėte užmegzti tik laikiną ryšį.

Nesikratykite pažinčių iš interneto. Čia tenka sugaišti daug laiko ir energijos, egzistuoja didelė rizika, bet yra tikimybė susirasti sau gyvenimo partnerį.

Jei simpatija įsižiebė ir esate pasirengusios pradėti santykius, nepasitikėkite pirmuoju pasimatymu. Jis dažnai būna nesėkmingas. Kai du žmonės patinka vienas kitam, bet nėra tikri dėl savo jausmų, jie gali jaudintis ir kalbėti kvailystes. Ir pirmasis seksas dažnai būna nevykęs. Jei nepajutote pasibodėjimo žmogumi, pabandykite susitikti su juo dar kartą, kad geriau jį pažintumėte ir galėtumėte padaryti teisingas išvadas.

Tuo pačiu mokykitės sakyti „Ne“ tiems, su kuriais jaučiatės tikrai nemaloniai. Tai sunku padaryti dėl dviejų priežasčių:

1. jūs tarsi pažeidžiate bendrąją įvykių logiką: ieškote partnerio ir atstumiate pasitaikiusį kandidatą;

2. bijote įžeisti žmogų arba sugadinti savo reputaciją . Ir vis dėlto prisipažinkite, kad tai bus geriau, nei prarasti kelerius metus, gadinant gyvenimą sau ir jam.

Nenusiriskite iki kurortinių medžiotojų lygio. Tų, kurios nužvelgia kiekvieną vyrą vertinančiu žvilgsniu ir rengiasi taip iššaukiančiai, kad šalia jų atsidurti būna nejauku.

Nereikia persistengti ir reklaminiu pažinties periodu: nevaidinkite tobulos namų šeimininkės ir sekso bombos, jeigu jums reikia persikūnyti į tokį vaidmenį. Vyras gali susižavėti suvaidinta patogia tobulybe ir net pasirinkti jus, bet kada nors jums nusibos vaidinti ir norėsite atsipalaiduoti, tapti savimi. Tada jis pasijus apgautas ir pabėgs išsigandęs. Šiek tiek pasigražinti reikia, bet stenkitės išlikti savimi – žmogumi, turinčiu teisę klysti, būti kartais blogos nuotaikos ir netobulu.

Net nesitikėkite, kad surasite būtent tai, ko ieškojote

Jūs ieškote ne daikto ar drabužio, o gyvo žmogaus. Gyvas žmogus garantuotai neatitiks idealo. Be to, priklausomai nuo aplinkybių gali kisti jūsų kriterijai ir savęs pristatymo įgūdžiai. Tad neskubėkite atstumti kandidatų, kurie ne visai atitinka jūsų idealą. Patikrinkite juos. Juk iš tikrųjų jūs ieškote laimės, o ne vyro. Vyras šiuo atveju yra tik priemonė (tinkama ar netinkama) tikslui pasiekti. Neverta painioti tikslo su priemone.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite