Angle down Atgal

Kaip sėkmingai vystyti internetinę prekybą: pagalbos ranką tiesia SEO specialistai

Ne paslaptis, kad elektroninė prekyba įgauna vis didesnį pagreitį. Tam nesutrukdė net iššūkiu tapusi koronaviruso pandemija. Priešingai, viruso protrūkis internetinei prekybai turėjo teigiamą poveikį. 2020 m. pasaulio elektroninės prekybos rinka išaugo net kelis kartus, o nemažai verslininkų visame pasaulyje savo verslą perkėlė į parduotuves internete.

Panaši tendencija matyti ir Lietuvoje. 2020 m. birželio–liepos mėn. bendrovės „Spinter tyrimai“ atliktas tyrimas parodė, kad karantino metu pardavimai internetu išties šoktelėjo, o net penktadalis šalies verslų nusprendė nebevykdyti fizinės prekybos ir prekiauti tik internete. Anot „Verslios Lietuvos“, krizė Lietuvos verslams turėjo daug įtakos – dešimtadalį jų privertė susikurti e. parduotuves, daugiau nei pusei (55 proc.) padėjo padidinti internetinių pardavimų skaičių. Tiesa, ne visi prekybininkai sugebėjo pasinaudoti šia situacija. Kai kuriems jų pandemija taip ir nepadėjo pritraukti daugiau klientų. Kodėl? Pateikiame keletą patarimų, padėsiančių rasti problemos sprendimą.

SEO paslaugos – geriausias būdas būti pastebėtam

Elektronine prekyba užsiimantys verslininkai nuolat ieško įvairių būdų, kurie padėtų į jų svetainę pritraukti kuo daugiau potencialių klientų ir priverstų šiuos įsigyti būtent jų teikiamas prekes ar paslaugas. Vienas tokių – paieškos sistemų optimizavimas (SEO), padėsiantis jūsų internetinei svetainei patekti į pirmąjį „Google“ paieškos puslapį ir padidinti pardavimų ar svetainę aplankančių klientų srautą. Pasak Google SEO specialistų, siekiant, kad įmonės internetinė svetainė būtų patraukli ir matoma klientams, paieškos sistemų optimizacija yra tiesiog būtina.

Paieškos sistemų optimizavimas taip pat efektyvi priemonė norint išsiskirti iš konkurentų ir didinti savo internetinės svetainės žinomumą. Atlikus „Google“ SEO optimizaciją, informacija apie jūsų internetinę parduotuvę bus lengviau prieinama ir tikėtina, kad galimi pirkėjai savo ieškomą prekę ar paslaugą nuspręs įsigyti būtent pas jus. Negana to, SEO gali būti naudingas siekiant savo prekes ar paslaugas parduoti kitų šalių rinkai. Tinkamai sutvarkius jūsų internetinę svetainę, galėsite būti tikri, kad ji bus pastebėta užsienio klientų ir paskatins juos domėtis jumis ir jūsų teikiamomis prekėmis ar paslaugomis.

Visus reikiamus žingsnius atliks SEO profesionalai

Svarbu pabrėžti, kad SEO paslaugos susideda iš daugybės ir sudėtingų etapų. Todėl norėdami, kad šis procesas būtų atliktas tinkamai, jį atlikti paveskite šios srities profesionalams. Štai witaminJ.com, jau daugiau kaip penkerius metus teikiančios SEO paslaugas, darbuotojai suteiks kvalifikuotą pagalbą ir pasirūpins, kad kiekvienas žingsnis, vykdant jūsų tinklapio optimizavimą, būtų atliktas atidžiai ir nepriekaištingai.

Pasak witaminJ.com įkūrėjo Jevgenij Lezner, jei norite pasinaudoti SEO paslaugomis, turite žinoti, kaip viskas vyks. Anot eksperto, pirmiausia reikia įvertinti jūsų pasirinktą marketingo strategiją, internetinio verslo plėtros galimybes ir išanalizuoti kitus svarbius veiksnius, padėsiančius jūsų internetiniam tinklapiui pakilti į „Google“ paieškų viršų.

Atlikus pirminę svetainės analizę, imamasi raktažodžių tyrimo. Šis etapas, atliekant ,,Google“ organinę paiešką, yra vienas svarbiausių. Tai jos pamatas. Šis tyrimas padės išsiaiškinti, kokios frazės ar žodžiai naudingiausi jūsų verslui, kokie klientų poreikiai ir kaip jie jūsų siūlomų prekių ar paslaugų ieško Google paieškoje. Raktažodžių tyrimas taip pat puikus būdas pagerinti jūsų svetainės struktūrą bei turinį, padaryti ją dar patrauklesnę galimiems pirkėjams, be to, gali padėti sužinoti, kokius raktažodžius naudoja jūsų konkurentai. Tad šis žingsnis išties svarbus norint sukurti kuo geresnę ir pardavimus didinančią internetinę svetainę ar nurungti savo konkurentus.

Ne mažiau svarbu atlikti vidinį SEO – optimizuoti tinklapio vidų. Šio žingsnio metu yra sutvarkomas jūsų svetainėje esantis turinys: įvairūs tekstai, nuotraukos, vaizdo įrašai, meta duomenys ir pan. Visa tai jūsų svetainei organinėje „Google“ paieškoje padės užimti aukštesnes pozicijas, pritraukti daugiau klientų ir padidinti pardavimus. Be vidinės dar privaloma atlikti išorinę svetainės optimizaciją. Kitaip sakant, dėti visas pastangas, kad jūsų internetinis tinklalapis ar elektroninė parduotuvė būtų žinoma kuo didesnei potencialių klientų auditorijai. Tai pasiekti galima tik vienu būdu – turint kuo didesnį į jūsų svetainę vedančių nuorodų skaičių. Tai jūsų tinklapiui suteiks patikimumo ir padės iškilti aukščiau „Google“ paieškoje. Kaip matyti, kiekvienas „Google“ organinės paieškos analizės etapas yra savaip svarbus, tačiau, jei visus juos atlieka profesionalai, jūsų tinklalapis gali sulaukti didžiulės sėkmės ir augančių pardavimų.

Visą darbą patikėkite SEO specialistams

Nusprendę, kad jūsų internetinei svetainei reikalinga SEO optimizacija, nesiimkite to daryti patys. Anot witaminJ.com atstovų, SEO analizė yra ilgas, kruopštus ir didelio susikaupimo reikalaujantis darbas. Reikia nuolat domėtis naujovėmis, stebėti „Google“ tobulinamus algoritmus, elektronines parduotuves turinčių konkurentų veiksmus, todėl paieškos sistemų optimizavimą atlieka šios srities specialistų komanda.

Svarbu pabrėžti, kad neturint pakankamai biudžeto pilnai SEO optimizacijai, witaminJ.com darbuotojai gali pasiūlyti „Google“ SEO konsultaciją. Jos metu patyrę specialistai jums duos naudingų patarimų ir rekomendacijų, kuriomis vadovaudamiesi, galėsite patys optimizuoti savo internetinę svetainę. Be to, sužinosite, kaip teisingai atlikti raktažodžių tyrimą, vidinę ir išorinę tinklapio optimizaciją, konkurentų tinklapių analizę ir pan. Tad šios konsultacijos jums padės sužinoti svarbiausius dalykus apie savo svetainę, įgyti SEO įgūdžių, o tinkamai atliktos užduotys ir visokeriopas specialistų palaikymas leis pasitikėti savimi ir drąsiau plėtoti savo verslą. Įmonės vadovas Jevgenijus Lezner pastebi, kad jų paslaugomis kasmet pasinaudoja vis daugiau internetine prekyba užsiimančių verslininkų, o tai duoda naudos tiek klientams, tiek ir pačiai įmonei.

Taigi, jei norite, kad jūsų internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė sulauktų daugiau populiarumo, būtų pastebima potencialių pirkėjų ir atsidurtų pirmame „Google“ paieškos puslapyje, kreipkitės į SEO specialistus. Jie atliks visus reikiamus žingsnius, kad pagerintų jūsų verslo kokybę, padidintų pelną ir padėtų ilgam įsitvirtinti „Google“ paieškos viršūnėje.

Remiamas turinys


 


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite