Angle down Atgal

Kaip šeimos leido laiką sporto šventėje

Sausio 11 d. Šalčininkų r. Eišiškių A.Ratkevičiaus sporto mokykloje karaliavo šeimos! Siekdama praskaidrinti ilgus žiemos vakarus ir suburti šeimas sporto mokykla surengė jau tradicija tapusią šeimų sporto šventę „Trys Karaliai“. Iškilmingai šventę atidarė mokyklos direktorius Marjanas Titko bei dalyvių atėjęs pasveikinti Eišiškių seniūno pavaduotojas Valdemar Sliževski.

Tarp susirinkusių šeimų komandų ir sirgalių tvyrojo puiki nuotaika, sporto salė aidėjo nuo teigiamų emocijų ir vaikiško juoko. Vaikai džiūgavo, šaukė palaikydami tėvus, kai jie atliko estafečių užduotis, ir buvo be galo laimingi, kai tėtis ar mama kirsdavo finišo liniją.
Šventė prasidėjo bendra mankšta, kurią vedė kineziterapeutė Silvija. O tada šeimų komandos rungtyniavo įvairiose rungtyse ir estafetėse. Visi sportininkai negailėjo jėgų ir azartiškai kovojo. Vėliau vaikai išbandė savo vikrumą varžydamiesi su tėvelių komanda. Šioje rungtyje suaugusieji buvo kiek miklesni. Virvės traukimo rungtyje, kaip visada, buvo daug emocijų: mergaičių rinktinė komanda išbandė jėgas su mamyčių komanda, o berniukai pabandė susirungti su tėveliais. Mažiausieji svečiai žaidė su balionais ir linksmai bėgiojo didžiulėje salėje.

Laikas bėgo labai greitai. Atėjo metas sveikinimams ir apdovanojimams. Sporto mokyklos direktoriaus Marjano Titko teigimu, šioje šventėje pralaimėjusių nėra - kiekvienas šeimos narys buvo apdovanotos medaliu. Na, o nugalėtojais tapo Kudzijevų šeima (tėtis Alekandr, mama Žana, sūnūs - Modestas ir Armandas), antrą vietą užėmė Urvikių šeima (mama Erika, dukra Silvija, sūnumi Mantu ir šeimos draugu Donatu), trečią vietą užėmė Zemianinų šeima (broliai Aleksandr, Sebastian sūnėnas Dominik bei šeimos draugė Justyna). Šeimos prizininkės laimėjo dovanų kuponus į vandens pramogų parką. Visi džiaugėmės pasportavę, pabendravę ir gerai praleidę vakarą kartu su šeimomis.

Sporto mokyklos vardu norėtumėme padėkoti prisidėjusiems prie šios gražios šventės organizavimo - Eišiškių seniūnui Miroslavui Bogdiunui, jo pavaduotojui Valdemarui Sliževskiui bei UAB „Kersista“ savininkui V. Keršiui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite