Angle down Atgal

Kaip prižiūrėti skirtingų audinių sofas?

Svetainėje ar miegamajame stovinti sofa yra nepamainomas baldas namuose. Gaila, bet laikui bėgant medžiaga nusidėvi, atsiranda dėmių, o apmušalas išblanksta. Tačiau tai nereiškia, jog jai atėjo galas ir reikia ieškoti naujų baldų. Tinkamai rūpinantis ir prižiūrint, sofa išlieka kaip nauja ilgesnį laiką.

Minkštų baldų priežiūra priklauso nuo audinio. Medžiagos ir būdai, kuriais valote veliūrą, netiks prižiūrint floko audinį. Tad šiame straipsnyje pateikiame kelis patarimus, kaip ilgiau išlaikyti sofą it ką tik iš baldų salono.

Tinkama baldų priežiūra

Nepaisant skirtingų audinių tipų, yra keli pagrindiniai patarimai, padėsiantys išvengti greito susidėvėjimo. Kad baldo spalvos ilgiau išliktų skaisčios, patraukite sofą nuo tiesioginių saulės spindulių. Jei namuose auginate gyvūnų, uždenkite baldą uždangalu. Na, o kad dekoratyvinės pagalvėlės išlaikytų pirminę formą, kartas nuo karto jas pakedenkite.

Minkštų baldų priežiūra

Minkšti audiniai - neatsargiai pastatytas kavos puodelis, vaikų žaidimai ar užkandžiavimas žiūrint televizorių neišvengiamai paliks dėmių ant mylimos sofos. Pasirinkus tinkamas valymo priemones, dėmių galite lengvai atsikratyti. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog ir kokybiški valikliai, gali išbalinti apmušalą. Be to, tinkamai neišdžiovinus audinio, sukuriama ideali terpė veistis grybeliams ir bakterijoms. Siūlome rinktis ekologiškas valymo priemones arba jas pasigaminti patiems. Pašalinti vyno dėmes padės druska, o kavos ar purvo žymes panaikins paprastas gabalėlis muilo.

Dažnai siurbti sofą irgi nepatariama, nes taip pašalinamos ne tik dulkės, bet ir natūralus apmušalas.

Odiniai baldai - natūralios odos baldams svarbus kambario drėgmės lygis. Jei namuose esantis oras sausas, galiausiai apmušalas pradės skeldėti. Be viso to, odinių audinių priežiūra yra paprasta, jas nesunkiai nuvalysite drėgna šluoste. Norėdami gilesnio valymo naudokite švelnios sudėties valiklius, pritaikytus būtent natūralios arba dirbtinės odos apmušalams.

Pexels.com nuotr.
Pexels.com nuotr.

Platus minkštų baldų pasirinkimas Senukai parduotuvėje

Senukai.lt rasite minkštų ir odinių audinių sofų. Mūsų ekspertai ne tik padės išsirinkti tinkamiausi pirkinį, bet ir patars, kaip jį prižiūrėti. Senukai parduotuvėse taip pat galite įsigyti priemones baldų apmušalams prižiūrėti. Be to, mes nuolatos skelbiame naujas akcijas ir šaunius kainų pasiūlymus. Tad atsinaujinkite namus su senukai.lt!

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite