Angle down Atgal

Kaip pavyzdingai karantino besilaikančią 70-metę maisto produktus pristatantis į namus tiekėjas badu marina

Tai yra Etaplius.lt skaitytojos nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Man 70 metų, galvoju, esu šviesaus proto, ne kartą jau naudojausi prekių ir paslaugų pirkimo internetu paslaugomis. Suprasdama, kad dabar tas įgūdis svarbus nuimant naštą nuo artimųjų, užsisakiau visų būtinųjų prekių „Intermarket“ elektroninėje parduotuvėje. Mieli bendraamžiai, aprašysiu kaip man sekasi, gal pravers ir jums arba duosite gerą patarimą.

PRISTATYMAS

Kadangi situacija pakitusi nuo paskutinio mano užsakymo, pasitikslinu pristatymo tvarką. Būdama seno kirpimo, tai darau dviem būdais:

1. perskaitau el. parduotuvės pristatymo eigos aprašymą:

Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

  • 1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.

  • 2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.

  • 3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos.

Mūsų internetinėje parduotuvėje reikiamų prekių galite užsakyti iš anksto ir pasirinkti sau patogų pristatymo laiką vienos savaitės laikotarpiu, tačiau mes esame pasiruošę daugumą užsakymų įvykdyti tą pačią ar kitą dieną.

2. Pati dar kartą užklausiu el. laišku:

„1. Jei užsakysiu prekių į Tauragę maždaug už 130 eur. Ar reikės mokėti už pristatymą?

2. Per kiek laiko apmokėtos prekės bus pristatytos (apmokėsiu per elektroninę bankininkystę}?

3. Ar bus prekės užneštos prie antro aukšto buto durų?

4. Kaip prekės bus supakuotos transportavimui? (klausiu todėl, esu naudojusis Jūsų paslauga iki karantino. Tada buvo gyvas kontaktas ir įpakavimo dėžes atsiėmė ekspeditorius. Ačiū“

Gaunu atsakymą:

Dūžtantys daiktai pakuojami į spec. dėžes, kurias kurjeris turi pasiimti atgal. Nedūžtantys į paprastas kartono dėžes, kurios lieka klientui. Pristato DPD kurjeriai, mokestis 4,99. Šiuo metu pristatymo laikas gali užtrukti iki savaitės.

2020-03-22
2020-03-22

APMOKĖJIMAS

2020-03-23 suformuoju užsakymą, apmoku bankiniu pavedimu. Gaunu apmokėjimo patvirtinimą. 2020-04-03 sulaukiau prekių 11 dieną. Tai gal ir savaitės dienas, ne tik valandas atsukome?

PREKIŲ KREPŠELIO TURINYS

Va taip mane badu marino, juokauju, žinoma, mes, vyresni, iš kirvio košės išsiverdame, bet gal tada ne visada reikia pykti ant išėjusio vyresnio amžiaus žmogaus, gal jis irgi pinigus sumokėjo tiekėjui, o valgyti norisi ne po išsitęsusios savaitės. Vaikai, kreipiuosi bendrine prasme į tokias paslaugas teikiančius, gal ką ne taip užpildžiau, gal galima skaidyti krepšelį į pirmo būtinumo prekes ir pristatyti dalimis, būkit geri, truputį daugiau atsakomybės. Aš lieku namie, kad jūs galėtumėte dirbti.

Nuoširdžiai, 70-ties metų moteris iš Tauragės.

Sukaukiau 2020-04-03
Sukaukiau 2020-04-03
comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite