Angle down Atgal

Kaip paruošti automobilį kelionei?

Vasara – kelionių metas. Suplanavus ilgesnę išvyką automobiliu, derėtų įsitikinti, ar transporto priemonė tvarkinga. Priešingu atveju kelionė gali baigtis nė neįpusėjusi. Plačiau komentuoja įmonei „Anveta“ priklausančio autoserviso „Autodainai“ atstovas Karolis Gulbinas:

– Prieš kelionę, visų pirma, patarčiau patikrinti automobilio eksploatacinius ir kitus skysčius. Langų skystį rekomenduočiau rinktis žieminį – jis geriau valo mašalus. Jeigu žinote, kad automobilis degina tepalus, būtinai pasiimkite jų į kelionę. Prieš išvykdami taip pat būtinai patikrinkite padangų slėgį, nes nuo saulės, karščio padangos minkštėja ir dyla.

Patogiausia automobilio patikrą atlikti autoservise. „Autodainų“ serviso meistrai tikrina viską: stabdžius, važiuoklę, jau minėtų skysčių lygius ir pan. Aptarnaujame transporto priemones, kurios į užsienį veža siuntas, keleivius, todėl turime patirties, ruošiant automobilius kelionėms. Priimame visas transporto priemones iki 10 t. Jeigu reikia, automobilį nuvežame į plovyklą, pas autoelektrikus – stengiamės, kad mūsų klientams būtų kuo mažiau vargo.

Kol kas automobilius prieš keliones tikrina vienetai. Dažniausiai tai daro tie, kurie automobiliu keliauja ne pirmą ir ne antrą kartą. Jie žino, kad kelyje svarbiausia – tvarkinga transporto priemonė.

Klientų patogumui Šiauliuose veikia ir dar vienas UAB „Anveta“ autoservisas adresu Ežero g. 34, Šiauliai.

Autoservisas „Autodainai“

Ateities g. 2, Šiauliai (šalia Architektų g.)

Tel. +370 618 01 116

www.anveta.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite