Kaip nustatyti, kad vyras tik dedasi turtingu

Vilnius
Reporteris Lina Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Visi mes tikrai pažįstame bent vieną tokį vyriškį, kuris iš pažiūros sudaro gerai materialiai apsirūpinusio žmogaus įspūdį, bet iš tikrųjų finansiškai nestovi ant savo kojų. Jis gali vilkėti garsių dizainerių drabužius, bet vis dar tebegyvena su motina.

Vyras, nemokantis elgtis su savo pinigais, bus toks pat netinkamas šeimyniniam gyvenimui kaip nuolat pinigų neturintis nevykėlis, kiekviena proga prašinėjantis litų iš kitų. Iš pradžių moteriai gali pasirodyti miela, kad jis taupo kiekvieną centą – nuo jos dovanų! Tik jai verta gerai pasvarstyti, ar tikrai norėtų kurti bendrą ateitį su tokiu žmogumi, kurį jai pačiai tektų išlaikyti.

Yra trys aiškūs požymiai, pagal kuriuos galima atskirti tokį finansinį bejėgį.

1. Jis išleidžia daug pinigų antriniams prabangos dalykams.

Jis pakviečia trumpai savaitgalio kelionei į Paryžių, restorane užsako brangiausią vyną ir, žinoma, važinėja tik taksi, jokio viešojo transporto pakęsti negali. Jeigu jūsų mylimasis nėra sėkmingas investicijų bankininkas arba didelės firmos savininkas, turėtumėte skeptiškai vertinti tokias beprotiškas jo išlaidas. Arba jis iš tikrųjų yra pakankamai turtingas, kad galėtų sau leisti ekstravagantišką gyvenimo stilių, arba jis tik bando sudaryto tokį įspūdį ir negailestingai tuština savo piniginę. Jeigu jūsų vaikino profesinis statusas nesutampa su jo kaip vartotojo elgsena, reiškia: arba jam trūksta sveiko proto, arba jis nesugeba valdyti savo finansų. Abiem atvejais patartina kuo greičiau sprukti nuo jo tolyn.

2. Jis nekreipia dėmesio į pagrindines išlaidas.

Viena vertus, jūsų išrinktasis mielai leidžia savaitgalius baruose, diskotekose, restoranuose. Kita vertus, jūs pastebite, kad nuo tokio išlaidavimo jis vis labiau lenda į skolas. Visai akivaizdu, kad jūsų brangusis iš tikrųjų nemoka elgtis su pinigais ir savo išlaidų nesiskirsto į būtinas ir nebūtinas. Tokią elgseną galima pakeisti, tačiau būkite atsargios, kai jis iškels klausimą dėl bendro buto ir bendrų sąskaitų.

3. Jis nuolat ant bankroto ribos.

Jeigu jūsų mylimasis nėra studentas arba šiuo metu ieškantis darbo asmuo, turite suklusti, išgirdusios, kad jis ne pirmą kartą skundžiasi, jog neturi pinigų, nors dirba apmokamą darbą. Gali būti, kad jį slegia sunkūs banko kreditai arba jis paprasčiausiai yra šykštus. Tai dar pataisomas dalykas. Tačiau gali būti, kad jis tiesiog nesugeba protingai elgtis su pinigais. Tai suprasite iš jo elgesio, pastebėjusios, kad maisto parduotuvėje net nepasivargina palyginti atskirų produktų kainų. Kol pirkinių sumos nedidelės, katastrofos nebus. Tačiau gyvenant dviese gali kilti egzistencinė grėsmė, jeigu jis taip elgsis su stambiomis išlaidomis.