Angle down Atgal

Kaip lengviau pasiruošti Kalėdoms darbe?

Rudeniui einant link pabaigos ir vis greičiau artėjant Kalėdoms, dabar yra pats laikas pradėti planuoti ir ruošti komandą bendrai kalėdinei šventei.

Kalėdos yra pats tinkamiausias metas parodyti savo darbuotojams ir partneriams, kad esate dėkingi už jų sunkų darbą, surengti jiems bendrą vakarėlį ir įteikti simbolinių dovanų. Planuoti tokias šventes ir atsižvelgti į kiekvieno žmogaus norus nėra taip jau paprasta, tad pateikiame keletą patarimų, kurie padės lengviau pasiruošti Kalėdų laikotarpiui darbe.

Biudžeto planavimas

Norint efektyviai pasiruošti Kalėdoms, reikia nuspręsti, kiek pinigų esate pasiryžę išleisti šventinėms reikmėms (medžiaginiai maišeliai, pakavimo popierius, dekoracijos už patrauklią kainą gali būti užsisakytos Logobalt.lt). Įtraukite visus būtinus daiktus, jų preliminarias kainas ir sudarykite pirkimo planą – pasirinkite patogias apsipirkimui dienas bei suplanuokite parduotuvių maršrutą. Nepamirškite į šį sąrašą įtraukti ir pačių dovanėlių kainos. Tiesa, viskas bus paprasčiau, jei apsipirksite tiesiog internetu.

Kalendoriaus pildymas

Paruoškite savitą gruodžio kalendorių ir sužymėkite ten visas konferencijas, susitikimus, vakarėlius ir net planuojamus susitikimus su kolegomis ar partneriais. Taip pat žymėkitės datas ir vietas, kur pirksite kalėdines reikmes savo įmonės šventei. Nebijokite kalendoriaus naudoti ir kaip atmintinės darbams, tokiems kaip skambučiai klientams. Kalendorius gali būti ypač naudingas planuojant šventinį darbo vakarėlį – juk jame galite surašyti galimų dovanų variantus, dalyvausiančių žmonių sąrašą ir pačios šventės planą.

Bendras organizavimas

Nebijokite palengvinti šventės planavimo – paprašykite savo kolegų pagalbos tiek organizuojant, tiek renkant ir pakuojant dovanas (medžiaginiai maišeliai arba paprastos kalėdiniais raštais margintos dėžutės ypač palengvins šią užduotį). Neužsikraukite viso organizavimo sau, susiraskite bendradarbių, kurie taip pat norėtų prisidėti prie kalėdinės šventės rengimo. Pasiskirstykite grupelėmis ir pasidalinkite darbais – kas atsakingas už dekoracijas, dovanėlių pirkimą, veiklos planavimą ir panašiai.

Šventės data ir kvietimai

Rinkdamiesi vakarėlio datą, atsižvelkite į darbuojus bei jų planus. Be abejonės, nelengva suderinti dieną, kuomet kiekvienas galėtų dalyvauti ar bent trumpai pabūti šventėje. Surenkite trumpą apklausą ir išsiaiškinkite, kada šventėje dalyvautų daugiausiai darbuotojų. Išsirinkus datą, laikas sukurti originalius pakvietimus – tuomet taip pat pasinaudokite bendradarbių pagalba. Būtų paprasta išsiųsti bendrą, visai įmonei skirtą kvietimą, bet juk žymiai maloniau gauti originalios kūrybos, spausdintą kalėdinį kvietimą. Išdalinkite juos vos prasidėjus gruodžiui.

Dovanų pakavimas

Nesvarbu, ar dirbate mažoje, ar didelėje įmonėje: pakuoti dovanas tiek grupei, tiek šimtui žmonių nėra greitas ir lengvas darbas. Jums itin pravers medžiaginiai maišeliai. Tai – patogus būdas gražiai pateikti dovanas, o Jums nereikės gaišti laiko perkant didelius kiekius kalėdinio dovanų popieriaus bei pakuojant kiekvieną dovaną atskirai.

Taip pat patogus pakavimo būdas yra kalėdiniais raštais puoštos dėžutės. Maišeliai ir dėžutės yra praktiškesnis variantas nei dovanų pakavimas į popierių, mat juose galima laikyti norimus daiktus ir po švenčių. Itin naudinga maišelius dekoruoti logotipu ar šūkiu – tuomet jie visus metus atlieka reprezentacinę funkciją.

Šventės veikla

Planuodami kalėdinį vakarėlį iš anksto nuspręskite, kur jis vyks ir kokia veikla užsiims Jūsų darbuotojai. Kad sumažintumėte galimas išlaidas ir suteiktumėte biurui daugiau namų jaukumo, patariama organizuoti „suneštinį“. Leiskite žmonėms paruošti savų patiekalų ir, atsinešus jų į šventę, pavaišinti bendradarbius. Visgi iš anksto susitarkite, kurie žmonės ruoš sotesnius patiekalus, o kurie – užkandžius ir saldumynus.

Suorganizuokite įmonės apdovanojimus su prizais. Jei šventėje dalyvaus ir darbuotojų vaikai, papuoškite eglę, ant kurios kabos medžiaginiai maišeliai su saldžiais siurprizais. Savo darbuotojus gali pradžiuginti ir tokia veikla kaip meduolių dekoravimo konkursas ar bendras kalėdinės eglės puošimas.

Laikas organizuoti

Pasiruošti Kalėdoms darbe nėra sunku, tereikia viską parengti ir suplanuoti iš anksto. Kreipkitės į savo šventiškai nusiteikusius kolegas, jie padės planuojant biudžetą, apsipirkimą, organizuojant ir dekoruojant. Nepagailėkite pastangų – atsidėkokite komandai surengę jaukų kalėdinį vakarėlį. Tai motyvuos juos ne tik dabar, bet ir naujaisiais metais.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite