Angle down Atgal

Kaip „Juventus“ krepšininkai pardavėjais tapo

Penktadienį uteniškiai, atėję apsipirkti į prekybos centrą „Rašė", buvo maloniai nustebinti: juos pasitiko, aptarnavo ir net kasose čekius mušė ne kas kitas, o Utenos krepšinio klubo „Juventus" krepšininkai.

Pamatyti aukštaūgius krepšininkus su pardavėjų prijuostėmis, pjaustančius salotas, sveriančius sausainius ir gaminančius mėsainius buvo išties įspūdinga. Bene daugiausia smalsuolių ir pirkėjų pritraukė komandos „centras" LaRonas Dendy, kuris vos spėjo gaminti mėsainius. Gerai, kad jam padėjo Karolis Gusčikas. Vėliau Karolis, užleidęs vietą kitiems komandos nariams, nuėjo darbuotis į kasą. Anthony Irelandas spėriai sukosi salotų skyriuje. Salotos, kurias gamino Anthony, buvo pavadintos „Juventus" pergalių salotomis. Jas ragauti norinčių irgi netrūko. Maksimas Korniienko trumpam buvo tapęs mėsos pardavėju, Simas Buterlevičius pirkėjams mielai svėrė sausainius, vaflius ir pyragus. O dešrų skyriuje karaliavo Mindaugas Kupšas.

Dar vienas traukos objektas tą vakarą parduotuvėje buvo tapęs netoli įėjimo įsikūrusi improvizuota mini krepšinio aikštelė, kurioje buvo galima laimėti įvairiausių prizų. Joje šeimininkavo Jonte Flowers ir Dovis Bičkauskas. Bandyti savo jėgas šioje mini aikštelėje labiau drįso vaikai, kurie labai norėjo gauti prizų. Bet laimėjimus reikėjo užsidirbti: būti taikliems ir įmesti į krepšį. Jonte Flowers ir Dovis Bičkauskas buvo gailestingi ir leido mesti tol, kol kamuolys atsidurdavo krepšyje. Tad pralaimėtojų nebuvo. Bene geidžiamiausias prizas buvo krepšinio kamuolys su krepšininkų parašais. Štai jį laimėjęs Pijus buvo labai laimingas. Berniuko laimę dar padidino galimybė nusifotografuoti su Simu Buterlevičiumi.

Praėję pro mini krepšinio aikštelę pirkėjai ir smalsuoliai patekdavo į Kenny Gaineso ir Tautvydo Paliukėno rankas. Šie krepšininkai visiems siūlė įvairiausių rūkytų ir keptų, saldžių ir sūrių gaminių. Pasirinkimas – labai platus. Kaip ir Kenny Gaineso šypsena, kuria jis pasitikdavo kiekvieną lankytoją.

Pasidairę po parduotuvę ir aplankę visus skyrius, kuriose darbavosi krepšininkai, pirkėjai pasigesdavo dar vieno krepšininko – komandos kapitono Arvydo Šikšniaus. Bet kapitonas niekur nebuvo dingęs ir net nemanė slėptis: jis susikaupęs ir rimtai nusiteikęs, kaip ir dera kapitonui, darbavosi kasoje. Prie Arvydo Šikšniaus kasos buvo nusidriekusi kiek ilgesnė pirkėjų eilutė, nei prie kitų. Ir kaip kitaip, juk ne kasdien už prekes gali susimokėti pačiam komandos kapitonui.
„Juventus" krepšininkų darbą „Rašės" prekybos centre tą vakarą vainikavo tradicinis pabaigtuvių akcentas – didelis ir skanus tortas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite