Angle down Atgal

Kaip išsiskiria Zodiako ženklai

Žvaigždės gali nulemti tai, kaip mes įsimylime ir kaip puoselėjame santykius. Nuo asmens Zodiako ženklo priklauso ir tai, kaip jis išsiskirs.

AVINAS

Šio ženklo žmonėms viskas greitai nusibosta. Jie nori lanksčių santykių, kurie neleistų jiems atsipalaiduoti. Jeigu partneris nerodo tokio pat entuziazmo, tai Avinas greitai pabėga. Kai Avinas skiriasi, jis stengiasi iškart išstumti bet kokias mintis ir prisiminimus apie partnerį. Net jei išsiskyrimas bus skaudus, Avinas ilgai nekentės ir neliūdės. Jis sugeba greitai stabilizuoti savo emocinę būseną ir elgtis taip, lyg nieko neatsitiko.

JAUTIS

Šio ženklo atstovams kyla problemų, kai jiems reikia po skyrybų judėti pirmyn. Nepaisant to, kad išėję jie niekada nebegrįžta, jų būsena gali būti slegianti. Jautį gali apimti pyktis, besikaitaliojantis su depresija ir įniršiu, bet širdies gilumoje jis visada tikėsis susitaikyti. Jis be perstojo kartos mintyse labiausiai jaudinančius santykių momentus ir tai stiprins jo nusiminimą. Jaučiui reikia laiko, kad suvoktų, kas atsitiko.

DVYNIAI

Dvyniai gali jaustis visiškai laimingi savo santykiuose ir netikėtai pranešti apie tai, kad nori išsiskirti. Jie slepia savo išgyvenimus po šypsena ir gali pasitraukti labai greitai, kai suvokia, kad nebenori ilgiau kankintis. Dvyniai visada turi planą „B“, todėl jie ne per daug kenčia dėl išsiskyrimo.

VĖŽYS

Šio ženklo atstovai – mylintys ir jausmingi. Jiems reikia meilės vandenynų. Jeigu jos negauna, juos užvaldo pavydas ir kitos nemalonios emocijos. Vėžys linkęs įsimylėti per daug karštai ir būti ištikimas. Išsiskyrimo momentu jis nesuvokia, kas vyksta. Turi praeiti daug laiko, kol jis supras, kad santykiai baigėsi.

LIŪTAS

Užsispyręs ir įnoringas Liūtas visada nori būti svarbiausias asmuo santykiuose. Jam reikia daug dėmesio. Kai tik jis pajunta, kad jam trūksta dėmesio, leidžiasi ieškoti jo kitur. Partnerio pamestas Liūtas niekas nesugrįš pas jį. Išdidumas neleis jam taip pasielgti. Išsiskirti liūtams būna lengva, ypač jeigu tai buvo jų sprendimas.

MERGELĖ

Šio ženklo atstovai būna labai praktiški. Jeigu santykiai jiems atneša daugiau nuostolių nei naudos, tai jie nedelsiant juos nutraukia. Kita vertus, jeigu Mergelė jau spėjo labai daug įdėti tuo santykius ir prisirišo prie partnerio, tai mintis apie išsiskyrimą gali būti labai skausminga. Atsidūrusi ant skyrybų slenksčio, Mergelė padarys viską inteligentiškai, tačiau ateityje jai bus sunku susirasti kitą tinkamą partnerį.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės visada stengiasi išlaikyti pusiausvyrą savo gyvenime. Joms santykiai pirmiausia yra socialiniai kontaktai. Kai ryšys nutrūksta, jas kankina gėda ir skausmas. Jeigu jos pačios skiriasi su partneriu, tai stengiasi tokį poelgį paaiškinti tuo, kad joms atsivėrė naujos galimybės.

SKORPIONAS

Šio ženklo atstovai tiesiog verda savo jausmų katile. Jų meilė būna labai stipri, tačiau neapykanta – dar stipresnė. Kai Skorpioną kas nors įskaudina, jis nesusimąstydamas iškart atsako tuo pačiu. Jeigu jo meilė partneriui beribė, tai jis dažnai bus apakęs dėl jos. Skorpionui nepatinka,. Kai kas nors šalia dominuoja, todėl jis stengiasi pats viską ir visus kontroliuoti. Skyrybos jam sukelia įniršį. Skorpionas niekada neatleis jį pametusiam partneriui.

ŠAULYS

Šio ženklo atstovai būna karšto būdo. Šauliai vienu metu trokšta ir aistros, ir romantikos. Jie turi tiek daug energijos, kad retai kada susitikinėja tik su vienu partneriu. Dėl to jie visai neskausmingai pakelia išsiskyrimus. Šauliai šokinėja nuo vienų santykių prie kitų.

OŽIARAGIS

Ožiaragis – darbštus ir atsakingas ženklas. Jis rimtai žiūri ne tik į savo karjerą, bet ir į asmeninį gyvenimą. Jis stengsis su visais išlaikyti gerus santykius. Jei partneris bandys pamesti Ožiaragį, pastarasis stengsis susitaikyti. Jam bus nepakeliama mintis apie skyrybas. Kita vertus, jeigu santykiai seniai yra atšalę, tai Ožiaragis nesipriešins skyryboms.

VANDENIS

Po šiuo ženklu gimę žmonės gali būti ištikimi ir manipuliuoti vienu metu. Jie sugeba suderinti savyje ir meilę, ir neapykantą. Vandenis stengiasi perkelti varginančius įsipareigojimus ant partnerio pečių. Jis nekenčia agresijos, todėl jis pats dažniau veikia gudrumu. Jei Vandenis pajunta, kad kažkur jam yra geresnė vieta, tai jis gali per daug nesijaudindamas greitai užbaigti senus santykius ir net neprisiminti savo buvusio partnerio.

ŽUVYS

Žuvų ženklo atstovai būna pastovūs, tačiau įnoringi žmonės. Jie mėgsta svajoti ir nori, kad realybė atitiktų jų fantazijas. Taip pat ir santykiuose su partneriu. Priešingu atveju jie puola į depresiją ir pradeda kankintis. Žuvys sugeba kovoti dėl santykių, bet jeigu pajunta, kad ribos jau peržengtos, tai padarys viską, kad partneris pradingtų iš jų gyvenimoir jos galėtų judėti pirmyn.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite