Angle down Atgal

Kaip išsirinkti vairavimo mokyklą?

Kaip išsirinkti tokią mokyklą, kur būtų ne tik malonu mokytis, bet ir išlaikyti egzaminus taptų lengviau, pasakoja UAB „AUTOREIDAS“ direktorius Rimas Labanauskas:

– Vienas svarbiausių kriterijų – tinkama, tvarkinga mokymo aplinka: patalpos teorijos pamokoms, automobiliai praktiniams užsiėmimams. Pasidomėkite mokyklos instruktorių darbo patirtimi ir jų kompetencija mokyti. Atkreipkite dėmesį, iš ko susideda kursų kaina: ar įskaičiuotas kuras, KET teorijos knygelė, testų sprendimas namuose. Raskite geriausią kainos ir kokybės santykį.

UAB „AUTOREIDAS“ įsikūrusi Šiauliuose ir Radviliškyje.

„AUTOREIDAS“ – tai pažangi mokykla, kurioje nuolat atnaujinama mokymo programa, nauji automobiliai, KET bilietai lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Profesionalus mokymo kolektyvas puikiai perteikia turimas žinias mokiniams. Pasak mūsų mokinių atsiliepimų, „AUTOREIDO“ instruktoriai yra vieni geriausių Šiaurės Lietuvoje.

„AUTOREIDO“ transporto priemonės – kaip VĮ „Regitra“. Nuomojame transporto priemones C, CE, A kategorijų egzaminams („AUTOREIDO“ mokiniams A kat. egzaminui apsaugos nemokamai).

Daugiau informacijos:
www.autoreidas.lt.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite