Angle down Atgal

Kaip išsirinkti lauko duris?

Namų idėjų centre – NIC – įsikūrusios UAB „Asmodas“ specialistai pataria, į ką atkreipti dėmesį, renkantis lauko duris:

– Lauko durų dizainas gali būti labai įvairus, todėl reikėtų iš anksto nuspręsti, kokio gaminio ieškote: dekoruoto stiklu ar vitražu, raižyto ar puošto ornamentais ir pan. Itin atsargiai vertėtų rinktis durų spalvą. Pavyzdžiui, jei pietinėje namo pusėje statysite tamsios spalvos duris, tikėtina, kad jos išbluks gerokai greičiau nei šviesios. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad lauko durys turi derėti ne tik prie išorinės pastato dalies, tačiau ir viduje.

Vis dėlto lauko durų išvaizda neturėtų būti pagrindinis jų pasirinkimą lemiantis veiksnys. Kokybė ir atsparumas – kur kas svarbesni faktoriai. Visos lauko durys turėtų būti atsparios žalingam aplinkos poveikiui: vėjui, lietui, kitiems krituliams, nesugerti drėgmės, dėl jos poveikio neprarasti formos, neblukti nuo saulės spindulių ir t. t. Reikėtų atsižvelgti ir į gyvenamosios vietos specifiką. Jei greta pastato intensyvus eismas, gyvenama arčiau prekybos centrų ar kitų didelius srautus pritraukiančių objektų, derėtų pagalvoti apie garso izoliaciją, kad namuose būtų ne tik gražu, bet ir ramu.

UAB „Asmodas“ savo veiklą vykdo daugiau nei 15 metų. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – šarvuotosios durys, kuriomis ne tik prekiauja, bet ir gamina. Įmonė taip pat prekiauja langais, žaliuzėmis, spynomis, rankenomis, seifais.

Šiuo metu lauko durims taikomos nuolaidos iki 40 proc. Jas galima įsigyti, perkant lizingu.

Pramonės g. 17B

Tel. +370 413 99 090

Mob. +370 614 43 838

El. p.: siauliai@asmodas.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite