Angle down Atgal

Kaip išsirinkti gerą ir kokybišką avalynę?

Ko gero kiekvienas norėtų įsigyti tokius batus, kurie būtų ne tik patogūs bei išvaizdūs, bet taip tinkami naudoti ilgą laiką ir nereiktų kas kartą pirkti naujų. Mūsų dienomis apstu daugybė pasiūlymų įvairiomis kainomis, tačiau toli gražu ne visi batai pasižymi ilgaamžiškumu ir gera kokybe. Prieš renkantis avalynę, svarbu atkreipti dėmesį į tam tikrus veiksnius, kuriuos trumpai aptarsime šiame straipsnyje.

Kokybiškos gamybos medžiagos

Laikui bėgant batai dėvisi, dyla ir plyšta. Siekiant išvengti šių nemalonumų ir prailginti batų nešiojimo trukmę, avalynė kuriama iš itin patvarių ir kokybiškų medžiagų naudojant modernias apdirbimo technologijas. Perkant batus, pirmiausia svarbu atsižvelgti į tai, iš kokių medžiagų jie yra pagaminti, kaip ir į gamintojo prekės ženklą. Pirkdami patikimų gamintojų avalynę visuomet galėsite būti užtikrinti, kad neapsiriksite.

Vienos iš geriausių batų gamyboje naudojamų medžiagų, pasižyminčių ne tik gera kokybe, bet taip pat patikima apsauga nuo įvairių kenksmingų veiksnių:

  • PVC (vinilo polichloridas) – iš šios medžiagos pagaminti batai apsaugo nuo šalčio, yra lengvai prižiūrimi, tinka avėti šaltuoju metų laiku;

  • EVA (etileno vinilacetato polimeras) – pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis bei atsparumu vandeniui. Patikimai apsaugo batų paviršių nuo įvairių pažeidimų, lėtina dilimo bei dėvėjimosi procesus;

Daugiau apie kokybiškų batų savybes sužinosite ir puikių pasiūlymų atrasite: https://e-demar.lt/

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite