Angle down Atgal

Kaip išrinkti tinkamą LEGO rinkinį savo vaikui?

Tikriausiai jau ne kartą girdėjote savo vaiką prašant nupirkti LEGO žaislų. Nuo robotų, iki LEGO pilies ar ežero – kartu su LEGO sukurti galima bet ką, todėl visai nenuostabu, jog jūsų vaikas užsigeidė būtent šio prekinio ženklo žaislų. Šie konstruktoriai įkvepia ir lavina vaikų mąstyseną, logiką, plečia fantaziją, o jai – ribų tiesiog nėra.

Šis puikiai žinomas ir visame pasaulyje vertinamas danų gamintojas jau spėjo pavergti visų vaikų širdis. LEGO įkūrėjai – šeima, ieškojusi tinkamų žaislų savo vaikams, būtent dėl šios priežasties jų sėkmė visiškai nestebina. LEGO šūkis atspindi jų požiūrį į žaislus – “Only the best is good enough” (liet. Tik “geriausias yra pakankamai geras”).

Vis dėlto, kadangi LEGO žaislų pasiūla yra tiesiog stebinanti, išsirinkti tinkamą žaislą – sudėtinga. Dėl šios priežasties žaislų entuziastai parengė LEGO segmentaciją pagal vaiko pomėgius, amžių ir charakterį.

LEGO žaislai 1-2 metų vaikams

Aptakūs, apvalesnių formų žaislai sukurti būtent šiai amžiaus kategorijai, kad neužgautų aštriais kampais, juk mažieji tyrinėtojai linkę viską dėti į burną.

Jeigu jūsų vaikas kupinas entuziazmo ir jam visada reikia veiksmo, jį ar ją sužavės judantys LEGO žaislai. Nuo sunkvežimių iki traukinukų, lėktuvų ar net atrakcionų parko – čia netrūksta spalvų ir nuolatinio judėjimo.

Ramesni ir sėslesni vaikučiai mėgausis statiškais žaislais iš LEGO žaislų serijos: lėlės, gyvūnų ferma, zoologijos sodas, užkandinė, ar tiesiog – kaladėlės, kurias vaikutis galės sudėlioti pasitelkęs savo fantaziją.

LEGO žaislai 3-5 metų vaikams

Šios amžiaus grupės vaikams žaislai sukurti iš kiek smulkesnių LEGO detalių, todėl atsiranda žaislų kompleksiškumas, įdomesnės įvairialypės detalės, kurios inspiruos ir kvies kurti.

Vaikams, kurie linkę į fantazijų pasaulį, norėtume pasiūlyti vienaragių ar dinozaurų kolekciją, taip pat jiems patiks ir animacinių fantastinių filmukų herojai – nuo Žmogaus Voro, iki visiems puikiai žinomo, legendinio Mikimauzo.

Mažuosius nenuoramas, kuriems patinka technologijos, nustebins LEGO kolekcija, kurioje gausu modernių transporto priemonių. Nuo policininko motociklo, iki lenktynininkų trasos ar arktinio ledo ledlaužio – jūsų vaikas tiesiog pamils šiuos žaislus iš pirmo žvilgsnio.

LEGO žaislai 6-8 metų vaikams

Pasiruoškite savo vaikus sudominti įspūdingomis ekspedicijomis ir linksmybėmis saulėje! Šie žaislai – tai nuotykiai, mūšiai ir nesibaigiančios pramogos.

Vaikams, kurie dievina Marvel komiksus, tikrai patiks Betmeno figūrėlės, ar Halko šarvai. Žmogus Voras (angl. Spiderman) taip pat niekur nedingo – jis pasirodo kone kiekvienoje LEGO žaislų serijoje ir stebina savo visapusiškumu.

Mažiesiems, kurie domisi namų ruoša ir mėgsta stiliaus detalių įvairovę bei pasižymi vis ryškėjančiu estetikos suvokimu, patariame nupirkti sumažintą namo modelį, kuriame bus galima keisti interjero sprendimus. Čia stebins ir kirpyklos kolekcija, sodo ir daržo rinkiniai. Pagalvokite, kas labiausiai patiktų jūsų vaikui ir suprasite, jog LEGO tai jau įgyvendino.

LEGO žaislai 9-11 metų vaikams

Vyresniems vaikams LEGO paruošė kiek sudėtingesnių konstrukcijų žaislus. Visai ne be reikalo – LEGO tikslas – kelti vaikų IQ ir pasitikėjimą savo jėgomis.

Jeigu jūsų vaikas tiesiog dievina konstruoti ir turi begalę kantrybės – jį sužavėsite nupirkdami statybinius konstruktorius. Detalių tiek daug, jog vaikas nenustygs vietoje, kol preciziškai nesudės visko į vietą. Tai – tikrai ne pabaiga, nes sudėti bus galima ir milžinišką policijos biurą, gaisrinę, erdvėlaivius ir begalę kitokių, sudėtingų statinių ir prietaisų.

Vaikai, dievinantys pasakas ištirps pamatę, jog LEGO sukūrė ir Pelenės karietą, magiškus gyvūnus, Aladino rūmus ir begalę kitų, pasakų herojų, atributų.

Kadangi oficiali LEGO parduotuvė Vilniuje nėra atidaryta, žaislų patariame ieškoti internetinėje erdvėje. Prekinio ženklo LEGO išpardavimas – dažnas reiškinys el. parduotuvėse, todėl užsiprenumeruokite žaislų naujienlaiškį ir akcijos pačios pas jus atkeliaus. Jeigu ieškote LEGO Vilniuje čia ir dabar – jums padės didieji prekybos centrai, arba – užsisakykite žaislą iš Pigu.lt ir pasiimkite jų parduotuvėje jau kitą darbo dieną.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite