Angle down Atgal

Kaip garsiausi pasaulyje gamintojai parduoda televizorius?

Kodėl žmonės dažnai nusprendžia atsinaujinti televizorius? Dažniausiai senasis televizorius puikiai veikia ir atlieka visas reikalingas funkcijas. Tokiu atveju, didelę dalį įtakos daro marketingas.

Kiekvienas televizorių ar kitos elektronikos gamintojas rinkoje konkuruoja jau daugelį metų ir kiekvienas iš jų žino, kaip parduoti savo prekes ir ko nori pirkėjai. Taigi, šiek tiek pasidomėjome, kokią pardavimų strategiją naudoja populiariausi televizorių gamintojai.

Kodėl mes perkame?

Pačią didžiausią įtaką pirkimui daro mūsų jausmai, o ne logiškai apsvarstyti poreikiai. Vos užėję į bet kurią populiarią elektronikos parduotuvę pastebėsite, kad jaučiatės lyg kosminiame laive iš ateities – šviesi ir ryški aplinka, daugybė naujausių elektronikos prietaisų, kuriems sunku atsispirti. O jeigu ant televizoriaus pamatome didelę, auksinės spalvos etiketę su užrašu „8K raiška“, tai užplūsta jausmas, kad tokį daiktą turėti savo namuose gi būtų ypatinga. Realybėje, 8K raiška nelabai turi prasmės – ji sunkiai atskiriama nuo 4K plika akimi. Bet kai stovite prie naujo, didžiulio televizoriaus su viliojančia 8K raiška – tai nebe taip svarbu.

Populiariausių gamintojų pardavimų strategijos

Kiekvienas gamintojas skiria daug laiko ir lėšų tam, kad ištirtų savo pirkėjus ir rinką. Tik taip jie gali pasiūlyti mums tai, ko trokštame.

Samsung

Turbūt geriausiai visiems žinomas televizorių gamintojas. Samsung marketingas yra logiškas ir kruopštus – pradedant kaina, baigiant produkto platinimu. Gamintojas daug dėmesio skiria ir tikslinei auditorijai – kartais netgi papasakoja, kam tam tikras televizorius skirtas.

Samsung mėgsta kurti reklamas, kuriose jie parodo, jog jų naujasis produktas sukels didelį perversmą.

Foto: Senukai.lt
Foto: Senukai.lt

Philips

Šis gamintojas niekada nenuleidžia rankų siekiant kokybės, todėl kaina išlieka labai panaši į konkurentų. Philips yra sukūrę keletą novatoriškų reklamų, bet labai daug dėmesio skiria žmonėms, kurie jau įsigiję jų produktą. Šis gamintojas labai rūpinasi savo klientais, turi stiprų pagalbos centrą ir itin vengia blogų atsiliepimų apie gedimus ar garantinį laikotarpį.

Foto: Senukai.lt
Foto: Senukai.lt

Vadovaukitės protu

Labai lengva pasiduoti garsiausių gamintojų marketingui, todėl svarbu žinoti, koks televizorius jums reikalingas ir įsigyti būtent jį. Ne dar įmantresnį, brangesnį ar didesnį. Siūlome užeiti į internetinę parduotuvę senukai.lt ir sužinoti, koks televizorius tinkamiausias jums.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite