Angle down Atgal

Kaip dabar atrodo stipriausias pasaulyje berniukas? Būdamas septynerių jis padarydavo 4 000 atsispaudimų

Vos septynerių metų pasaulinę šlovę po pasirodymo „Ukrainos talentuose“ pelnęs Andrejus Kostašas (Andrey Kostash) šiandien atrodo neatpažįstamas. Praėjus beveik dešimtmečiui po jį išgarsinusio pasirodymo, šiandien jau šešiolikmetis Andrejus mažiau dėmesio skiria kūno rengybai, tačiau sportas ir aktyvus laisvalaikis vis dar yra didelė jo gyvenimo dalis.

A. Kostašas pasaulį sužavėjo 2012-aisiais, kai pasirodė populiariame talentų šou „Ukrainos talentai“. Tiek teisėjai, tiek publika liko apstulbusi, kai vos septynerių metų berniukas pademonstravo neįtikėtiną fizinę jėgą ir geležinius raumenis. Andrejus greitai išpopuliarėjo ir už Ukrainos ribų.

Berniukui priklauso stipriausio pagal savo amžių žmogaus pasaulyje titulas.  Jį septynmetis pelnė, sugebėjęs padaryti net 4000 atsispaudimų per mažiau nei dvi su puse valandos.

Iškovojęs šį titulą jis sakė: „Man tiesiog patinka laimėti prizus. Skirtingus.“

Kūno rengybos ir svorių kilnojimo treniruotes jis pradėjo būdamas vos penkerių metų, vėliau užsiiminėjo gimnastika ir kovos menais.

Andrejaus šlovė padėjo jam pradėti aktoriaus karjerą netrukus po to, kai sumušė pasaulio rekordą.

Šiandien Andrejus jau šešiolikmetis ir beveik nebepasirodo žiniasklaidoje.

Praėjus kone dešimtmečiui po šlovingo pasirodymo, Andrejus, regis, pirmenybę teikia žvejybai ir buriavimui, dažnai skelbia įrašus savo „YouTube“ ir kitose socialinių tinklų paskyrose.

Nors atrodo, kad jis nebėra atsidavęs tik kultūrizmui, paauglys vis dar yra puikios formos.

„YouTube“ paskyroje jaunuolis talpina vaizdo įrašus apie savo kasdienybę, treniruotes namuose ir įvairių sporto šakų varžybas, filmavimus televizijos ir kino projektuose, socialinius bei labdaros renginius, kuriuos jis organizuoja ir kuriuose dalyvauja.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite