Angle down Atgal į straipsnį

Kaip Birutė valstybę „apvogė“

Skaitytojų komentarai

Kempiniukas 188.69.192.245
Kad nepasieme dokumento, tai negerai, pazeidimas kaip ir aiskus, nes tokia tvarka nustatyta. Kitas klausimas, ar tokie reikalavimai nera pertekliniai? Jeigu kazkokie avigalviai nurase dar tarybiniais laikais sugalvotas taisykles, kiti begalviai jas patvirtino, kas belieka kontrolieriams - tik vykdyti jas, o tai is darbo ismes :(. O tas pensinyko pazymejimas yra niekinis dokumentas, beveik tas pats kaip nuolaidu kortele, nes be asmens kodo. Todel bobules klausimai savivaldybei yra absoliuciai teisingi.

Keleivis 188.69.212.149
Boba yra boba.spec.palikau paz..ner ka komentuoti.tiktu tv.laidai KLAUSIMĖLIS

Reglamentų ir punktų šalis 77.79.30.140
Perskaičiau. Retai naudojuosi viešuoju transportu, bet, ar tai sutapimas ar ne, tie Šiaulių bilietų tikrintojai tikri cinikai. Grubūs, dažnai nemandagūs. Toks įspūdis, kad pulkas maitvanagių įlėkė į autobusą. Ką ten pensininkai, jei važiuoja 8-12 metų pyplys, o jo prašo moksleivio pažymėjimo! Tai kas jis dar galibūti, jei ne moksleivis?! Yra didelis skirtumas tarp dirbti tam,kad pajaustum pasitenkinimą bausdamas ir žemindamas ir tarp to, kad būtum žmogumi, leisdamas užuomaršai nusipirkti bilietą ar atleisdamas seneliui ar invalidui už tai, kad jis nepasiėmė to nelemtojo pažymėjimo. Na, bet taip-busturas dar giliai įstrigęs anoj skylėj, kur viskas pagal reglamentus ir punktus. Žodžio žmoniškumas ten nėra.

Vakar 78.62.191.37
Prašau neįžeidinėti žmonių. Tokio žodžio "Invalidas" jau nuo 2005m. nebevartotinas. Yra žodis "Neįgalus" Ar gerai? Su pagarba.

Keleivis 188.69.212.149
Nusikalbejai .visi mandagūs.Jūs turi isanksto blogai nusistate pries juos

pradesim visom glusom bobom leisti daryti ka nori tai 78.61.102.201
nieko gero brolau nelauk.. tiesiog negali sau leisti paklusti taisyklem... ziu po to kokia boba prades verkti uz tai kad nubaude einant ne per pesciuju pereja nes jai labai sunku arbuza nesti ir tt.. Tvarka yra tvarka nera cia ko nesamones daryti. Jei neaisku visada galima vairuotojo pasiklausti. O galejo savo vaikam pranest kad pasimtu.

Irmantas 193.219.181.1
Viskas čia teisingai. Gerai, kad nors kažkas Šiauliuose tinkamai atlieka darbą. O ir diskriminuoti dėl amžiaus draudžiama.

paklausimas 85.206.53.80
kokio velnio egzistuoja centrinsi registras jei juo niekas nesinaudoja? be teisiu ir kt automobilio dokumentų, o va be pensininko pazymejimo nebe :D nice :D Gelbekim visokius suniukus, ir kt tipo kebabus, o zmones laikykim ir toliau atmatomis.... viva....
Parašykite komentarą

Prisijungę, komentaruose galėsite talpinti video, kurie susiję su straipsniu. Prisijungti

Taip pat skaitykite