Angle down Atgal

Kaip atskirti egoizmą nuo tikros meilės?

Tai, ką mes vadiname meile, dažnai yra tik egoizmas ir infantilumas. Bet mes įpratę savo norus vadinti realybe ir romantizuoti savo trūkumus. Kaip atskirti, kas yra meilė, o kas – egoizmas?

  • Kai norite, kad jus liestų, glostytų, jaudintų, tai tik aistra.
  • Kai norite, kad jumis visokeriopai rūpintųsi, spręstų jūsų problemas, dovanotų dovanas ir jus aprūpintų, tai infantilumas.
  • Kai norite, kad partneris negalėtų be jūsų gyventi, skirtų jums visą savo laiką, nustūmęs šalin savo planus ir poreikius, tai egoizmas.
  • Kai norite kuo greičiau pagimdyti kūdikį nuo konkretaus žmogaus – tai biologija.
  • Kai norite, kad jums kuo greičiau pasipirštų, tai priklausomybė nuo viešosios nuomonės.
  • Kai mylite, jūs nieko nereikalaujate. Jūs tiesiog mylite. Jūs vaikštinėjate po namus, valotės dantis, tvarkote el. paštą, perkate duoną, geriate arbatą, skambinate mamai ir tuo pačiu mylite konkretų žmogų.

Jis tuo metu gali būti būti bet kur ir su bet kuo. Jis gali net nežinoti, kad jį mylite. Visokių dalykų vyksta jūsų gyvenime, viskas klojasi įprastai, bet jūsų vidus šypsosi.

Tai ganėtinai keista, tiesa? Bet būtent tai ir yra meilė.

Visa kita – tik aistra.

Kurti galima tik santykius, bet ne meilę. Grumtis galima dėl vaiko gyvybės, kovoti galima dėl pergalės, savo teisių, bet ne dėl meilės.

Atsakomybės galima laukti už žodžius, elgesį, bet ne už meilę. Meilė neturi jokio rezultato. Nes meilė – tik maloni šiluma jūsų kūne.

Ir tai geriausia, ką galima pajusti gyvenime.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite