Angle down Atgal

Kaip apsaugoti savo vaiką nuo žalingų saulės spindulių?

Šiltasis metų sezonas kiekvieną iš mūsų kviečia pasidžiaugti kaitriais saulės spinduliais, tačiau vis dėl to, norint išvengti šalutinio poveikio sveikatai, jais mėgautis reikėtų saikingai. Tai ypač svarbu tuomet, kai kalbame apie mažuosius šeimos narius – kokios priemonės gali padėti juos apsaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių?

Keliaujant į pliažą, ypač svarbu pasirūpinti odos apsauga – tam itin tinkami apsauginiai kremai nuo saulės, sukurti specialiai vaikams. Jų odelė yra kur kas jautresnė nei suaugusiųjų, todėl siekiant, jog net ir po kontakto su saulės spinduliais ji išliktų švelni ir elastinga, vertėtų rinktis būtent jiems pritaikytus gaminius. Apsauginiai pieneliai, kremai ar losjonai užtikrins visapusišką apsaugą ir neleis odai išsausėti, tačiau šiuo atveju labai svarbu iš anksto atidžiai perskaityti pateikiamas instrukcijas, kadangi gali skirtis tiek jų naudojimo būdas, tiek ir veikimo laikotarpis.

Vis dėl to, net ir ištepus mažylį apsauginiu kremu, vertėtų riboti tiesioginį kontaktą su saulės spinduliais – tokiu atveju gali pasitarnauti specialūs pliažo skėčiai. Greitai ir patogiai šiuos gaminius galima įsigyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje – Jūsų vaikas tuomet ir toliau galės mėgautis šiltais orais kartu su Jumis, tačiau bus apsaugotas nuo kenksmingų saulės spindulių, todėl pavyks išvengti odos nudegimo ar kitų nemalonių padarinių.

Siekiant maksimalios apsaugos, taip pat svarbu pasirūpinti tinkamais drabužiais ir kitais papildomais aksesuarais. Saulės spinduliai gali pakenkti ne tik mažylio odai, bet ir akimis, tad nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus Jūsų vaikas, norėdami išsaugoti sveikas jo akis, turėtumėte pasirūpinti ir kokybiškais, ultravioletinių saulės spindulių nepraleidžiančiais akiniais. Ne mažiau svarbi ir galvos bei veido apsauga – tokiais atvejais gelbsti įvairios stilingos kepuraitės ar skrybėlės, kurios ne tik atrodo dailiai, bet tuo pačiu sukuria šešėlį, kuris apsaugoja veidą nuo tiesioginių saulės spindulių. Vaikas, pasipuošęs tokiu aksesuaru, jausis patogiai ir žavingai, o Jūs tuo tarpu galėsite būti ramūs dėl jų apsaugos.

Visos šios pagrindinės priemonės leis užtikrinti, jog žalingi saulės spinduliai nepakenks Jūsų vaiko odai, tačiau šiuo atveju taip pat vertėtų nepamiršti, jog mėgaujantis šiluma, ypač svarbus saikas. Venkite saulės tuomet, kai ji kaitriausia, ribokite deginimosi laikotarpį ir visuomet stebėkite, kaip keičiasi Jūsų vaiko savijauta po tiesioginio kontakto su saulės spinduliais – tokiu būdu pavyks užtikrinti, jog šiltasis metų sezonas teiks vien tik džiugias akimirkas tiek Jums, tiek ir Jūsų mažyliams.

Reklama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite