Angle down Atgal

Kaimynams nepatinka

Į redakciją paskambino Beržų gatvės gyventojas R. T. (pavardė redakcijai žinoma). Vyras išreiškė savo nepasitenkinimą dėl to, kad ties Beržų gatvės 11-uoju numeriu kurį laiką stovi nevažiuojantis krovininis automobilis. „Gatvė siaura, niekas iš gyventojų gatvėje jokių transporto priemonių nelaiko, tam yra kiemai. O šis žmogus pastatė ir nejudina savo mašinos. Skambinome į miesto seniūniją, sakė, kad jiems nepriklauso tuo rūpintis.

Beržų gatvėje nėra kelio ženklo, draudžiančio statyti automobilį.
Beržų gatvėje nėra kelio ženklo, draudžiančio statyti automobilį.

Policija irgi nereaguoja. Tai taip ir stovės lyg koks paminklas?“- klausė mūsų skaitytojas. Miesto seniūnė Giedrė Pavasarytė sakė žinanti šią situaciją. Pasak seniūnės, didelės problemos ji nematanti. „Mašina neteršia aplinkos, gatve pravažiuoti galima. Tiesiog gal policija sprendžia šį klausimą“, - sakė seniūnė. Ji lyg ir girdėjusi, kad automobilio savininkas serga. Mes nufotografavome automobilį Beržų gatvėje ir šią foto nuotrauką išsiuntėme Kaišiadorių policijos pareigūnams.

Jei jie matys reikalą bausti ar įspėti transporto priemonės savininką, taip ir padarys. Lauksime atsakymo iš policijos. Skaitytojai gali naudotis Lietuvos policijos paslaugomis, teikti -pranešimus per policijos elektroninių paslaugų sistemą ePolicija.lt.Dėl konsultacijos galima kreiptis el. paštu info@policija.lt, telefonu +370 700 60000 arba socialinio tinklo Facebook paskyroje „Lietuvos policija“. Kai straipsnis buvo parengtas spaudai, gavome Kasišiadorių PK atsakymą: „Kolegos buvo nuvykę, patikrino, kad stovintis automobilis eismui netrukdo, KET nepažeidžia.

Mūsų suvestinėje yra duomenys, kad kaimynas skambino gegužės 18 dieną dėl šio automobilio, ten policijos pareigūnai jau lankėsi. Mūsų kolega, gyvenantis netoliese, sakė, jog šis automobilis pravažiavimui gyventojams netrukdo“. Kaišiadorių policija informavo, kad ši informacija dar yra persiųsta kaunovpk.kanceliarija@ policija.lt . Mums paskambino Beržų gatvės 11 namo gyventojas Alfredas. Jis prisistatė kaip krovininio automobilio savininkas. Vyras sakė, kad išgirdo iš miesto seniūnės, kad jo automobilis kažkam trukdo.

„Nežinau, kam tai nepatinka, niekas man nieko nesakė, priešų neturiu. Nėra ženklų, kad statyti transporto negalima, gatvė rami, per dieną vos dešimt automobilių pravažiuoja. Bet dėl šventos ramybės jį patraukiau, neliko gatvėje”, - sakė vyras.

Vilma Žilionytė

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite