Angle down Atgal

Kai­my­nai pra­šo: „Padė­ki­te iš­si­rink­ti spalvą na­mui“

Ka­ran­ti­nas dau­ge­liui ta­po me­tu, kai ima­ma­si ati­dėliotų darbų. Štai vie­na šei­ma nu­sprendė per­da­žy­ti sa­vo na­mo sie­nas. Bet, pa­si­ro­do, tai ne­leng­va už­duo­tis, tad nu­tarė kreip­tis pa­gal­bos į kai­my­nus.

„Nenorime būti tie kaimynai, kurie vieninteliai gatvėje gyvena bjauriame ryškiame name, kurį kiti mato kiekvieną dieną“, – sako Brianas Landrethas. Taigi, šeima sumanė padaryti apklausą „Padėkite mums išsirinkti spalvą“ ir kreipėsi į kaimynus, kad visi bendrai priimtų tinkamą sprendimą.

„Daugybė žmonių kasdien praeina ar pravažiuoja pro mus, tad pamaniau, kad būtų smagu suteikti jiems šansą prisidėti prie spalvos parinkimo namui, kurį jie išvysta kiekvieną dieną. Be to, tai suartina bendruomenę“, – sako vyras.

Prie namo yra prikabintas lapas, ant kurio – QR kodas. Jį nuskenavus, atsiveria „Google“ dokumentas, kuriame kiekvienas gali balsuoti už pasirinktą spalvą.

Šeima prisipažįsta tikėjusi, kad sulauks kelių šimtų balsų, tačiau jų apklausa sukėlė didžiulį susidomėjimą ir savo nuomonę išreiškė net 11 tūkst. žmonių.

Parengta pagal Boredpanda.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite