Angle down Atgal

Kai dėl pykčio priepuolių kaltas Zodiakas: kurie vaikai labiausiai užsispyrę?

Ne vienam tėvui yra tekę susidurti su vaiko pykčio priepuoliu: verkimu, kritimu ant žemės, šaukimu, daiktų mėtymu. Supykę ir užsispyrę vaikai tėvams gali paskelbti tylos karą. Pykčio priepuolius gali nulemti ne tik situacijos aplinkybės, bet ir asmenybės bruožai bei Zodiako ženklas. Kure mažieji atstovai jau vaikystėje išsiskiria ne pačiomis geriausiomis Zodiako ženklų savybėmis?

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovai vaikai išsiskiria užsispyrimu. Jie niekada neatsisako to daikto, kurio nori, todėl jei toks vaikas ko nors užsinorės, tai reikės įgyvendinti čia ir dabar. Kitu atveju rizikuosite iššaukti vaiko pykčio ir ašarų priepuolį. Vaikai Jaučiai įsitikinę, kad jų norai privalo būti išpildyti.

Liūtas

Vaikai Liūtai nėra linkę klausytis ir daryti to, ko prašo suaugusieji. Tokie vaikai nori, jog suaugusieji paisytų jų sugalvotų taisyklių ir pyksta, jei atsisakoma tai daryti. Šio Zodiako ženklo atstovai jau nuo mažens turi Liūtams būdingą savybę – norą būti nepriklausomais vadovais.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovai vaikai yra ne ką mažiau užsispyrę nei Liūtai. Vaikai Mergelės save laiko geriausiais ir nepripažįsta jokių klaidų, todėl retai atsiprašys už išdaigą ar blogą elgesį. Šiems vaikams būdingas pavydas kitiems šeimos vaikams, nes jie pavydi kitiems skiriamo dėmesio.

Skorpionas

Vaikai Skorpionai girdi, kas jiems sakoma, bet suaugusiųjų paliepimų ir prašymų nėra linkę vykdyti. Jie apsvarsto, ką priešingu atveju gautų už gerą elgesį, tačiau rezultatas vaikams Skorpionams dažnai nepatinka. Skorpionai yra manipuliatoriai – supykę ant tėvų su jais nekalba tol, kol šie vienu ar kitu būdu neatsiprašo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite