Angle down Atgal

Kai blogas kvapas nosį riečia

Paskutiniu metu redakciją pasiekė ne vienas skaitytojų nusiskundimas, jog mieste dažnai tvyro blogas kvapas. Tuo nesunkiai įsitikinome ir patys.

Redakcijoje apsilankę kaišiadoriečiai akė įtariantys, jog blogo kvapo kaltininkai – UAB „Kaišiadorių vandenys“ eksploatuojami valymo įrenginiai. O kaip yra iš tikrųjų? Kreipėmės į „Kaišiadorių vandenų“ vyr. inžinierių Algirdą Masikonį, kuriam panašūs išsakyti įtarimai, kaip sakė jis pats – ne naujiena.

– Tačiau kaltinami esame tikrai be reikalo, - sakė vyr. inžinierius. – Valymo įrenginiai dirba be sutrikimų, be to, jau treji metai mokame labai nemažus pinigus už tai, kad blogo kvapo kaišiadoriečiai nejaustų: perkame atitinkamas gerąsias bakterijas, probiotikus, kurie savo darbą atlieka ir patikimai saugo nuo nemalonių kvapų.
Dar daugiau – kaip „Atspindžius“ informavo A. Masikonis, UAB „Kaišiadorių vandenys“ kol kas vieninteliai Lietuvoje vartoja tokias technologijas. Taigi blogo kvapo šaltinio, kaip pasirodė, reikia dairytis kitur. Juolab, kad gavome ir tokių gyventojų signalų, jog nemalonūs kvapai pasklinda tuomet, kai iš gyvulininkystės įmonių į ūkininkų laukus vežamos srutos. Būtų gerai, kad tuo pasidomėtų ir aplinkosaugininkai.

Viltė Girinytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite