Angle down Atgal

Kad santykiai truktų ilgiau nei vieną naktį: 5 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie vyrus

Abipusė simpatija – tik pusė sėkmės, kai svajojate ne apie trumpalaikį romaną, o apie rimtus santykius. Ką reikia žinoti apie vyrus ir kaip elgtis, kad vaikinas nepabėgtų po poros pasimatymų?

1. Jis nemoka skaityti jūsų minčių

Bendraudamos su vyrais moterys pamiršta labai svarbų dalyką: tai yra kitas žmogus. Nepaisant bendrų interesų ir abipusės simpatijos, jis gali suvokti tuos pačius dalykus kitaip nei jūs. Jums seksas gali reikšti rimtų santykių pradžią, o jam – laiko praleidimo būdą (arba atvirkščiai).

Prieš įsižeisdamos dėl jo elgesio ir darydamos išvadas, įsitikinkite, kad vyras tiksliai supranta, ko iš jo tikitės. Nesigėdykite tiesiai kalbėti apie prioritetus, žinoma, be ultimatumų ir spaudimo.

Niekada negalvokite už jį: intuicija – geras dalykas, tačiau sveiko bendravimo ji negali pakeisti. Iš milijono būdų gauti iš vyro tai, ko jums reikia, patikimiausias ir paprasčiausias yra pasakyti tiesiai.

2. Vyrai taip pat turi emocijų

Įsivaizdavimas, kad vyras yra bejausmis stuobrys, – toks pat klaidingas, kaip manyti, jog visos moterys yra isterikės, nesugebančios racionaliai mąstyti. Kaip ir jums, jam gali būti sunki diena, prasta nuotaika, kankinti abejonės ir baimės. Bendraujant reikia mokytis pajausti ir atsižvelgti į tas būsenas, nepriimti kiekvienos partnerio reakcijos kaip įžeidimo. Vystykite empatiją, tai padės išugdyti abipusį supratimą.

Prisiminti apie jo jausmus yra svarbu ir kivirčo metu. Stenkitės kalbėtis korektiškai ir neįžeidinėti, kalbėkite tik apie savo jausmus ir išgyvenimus, nekaltinkite jo („Tu man nedėmesingas“, „Man trūksta tavo dėmesio“).

3. Keli pasimatymai dar niekam neįpareigoja

Bendravimo pradžioje svarbu mokėti atsipalaiduoti. Pasistenkite nestatyti galvoje lūkesčių pilių ir nefantazuoti, kaip pavadinsite savo vaikus, po pirmojo sėkmingo pasimatymo. Tai padės išvengti nusivylimų ir mėgautis dabarties momentais, o ne nerimauti dėl kiekvienos smulkmenos.

Be to, perdėti lūkesčiai provokuos jus kuo greičiau primesti vyrui įvairiausius įsipareigojimus, o tai visada atgraso. Santykiai turi prasidėti lengvai, o ne nuo pretenzijų.

4. Kiekvienam reikia asmeninės erdvės

Kad ir kokie artimi būtumėte, tai nėra pretekstas pažeisti asmenines vyro ribas. Kur jos yra, jums teks išsiaiškinti bendraujant. Atkreipkite dėmesį į signalus: kokiomis temomis jis kalba nenoriai, kaip reaguoja į jūsų klausimus.

Kai vyras tiesiai pareiškia, kad nori pabūti vienas, nereikia skubėti dėl to įsižeisti. Žmonių bendravimo poreikiai skiriasi. Jeigu partneris atrodo per daug uždaras ir sukelia nepasitikėjimą, aptarkite tai, nesistenkite įsiskverbti į visas jo gyvenimo sferas.

5. Moterys be charakterio neįdomios vyrams, ieškantiems ilgalaikių santykių

Siekdamos patikti ir įtikti partneriui, moterys dažnai praranda savo asmenybę. Natūralus ir pagarbus bendravimas formuojasi nuo pažinties pradžios, todėl nereikia stebėtis, jei vyras jumis naudojasi, jeigu jūs nuolat taikėtės prie jo ir pamiršdavote savo interesus.

Kad ir kokia patogi jūs būtumėte, moteris be charakterio niekam neįdomi. Galima įsimylėti žmogaus išorę, tačiau ilgalaikiai santykiai užmezgami su asmenybėmis. Rūpinkitės savimi, vystykitės ir nelipdykite savo gyvenimo tik aplink partnerį.

Šaltinis: Heroine.ru

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite