Angle down Atgal

Ką vilkėti pavasarį? Pataria stilistė Irina Cybina

Pamažu pavasariškai šilumai užvaldžius ne tik orus, bet ir mintis, norisi nusimesti pilkus drabužius ir į gatves keliauti pasipuošus lengvais, spalvomis užburiančiais deriniais. Vis dėlto visos drabužių spintos tikriausiai niekas nenorės atnaujinti... Pasak žurnalo „Aš Ikona“ stilistės, rengiančios ne vieną Lietuvos žvaigždę, Irinos Cybinos, to ir nereikia – pakaks tinkamai išsirinkti vos kelis drabužius ar aksesuarus, pavyzdžiui, batus, kurie pagyvins ir tiks prie kelių skirtingų derinių. Stilistė dalijasi patarimais ir pavasariškais įvaizdžiais.

„Nors augau sportininkų šeimoje ir pati net 24 kartus tapau Lietuvos teniso čempione – menu, o ypač mada, domėjausi dar nuo mažumės. Baigusi profesionalią sportininkės karjerą įstojau į Mados akademiją, savanoriavau „Trys seserys“ erdvėje ir taip pradėjau naują savo, kaip stilistės, kelią. Šiandien padedu daugybei žmonių suformuoti įvaizdį: atlieku spintos analizę, konsultuoju įvairiais įvaizdžio klausimais, padedu apsipirkti ir t. t. Galiu drąsiai teigti, kad stilius yra kiekvieno žmogaus individualumo išraiška per drabužius ir nevalia į tai numoti ranka“, – apie savo, kaip stilistės, karjeros pradžią pasakoja I. Cybina.

Paklausta apie svarbiausias stiliaus detales, I. Cybina įvardina šypseną, gerą nuotaiką ir pasitikėjimą savimi. „Stilius yra glaudžiai susijęs su žmogaus charakteriu, atkleidžiančiu vidinį „aš“, todėl visada svarbu apgalvoti ne tik aprangą, bet ir su kokia emocija sutinkate aplinkinius, – sako I. Cybina. – Kalbant apie drabužius esminės stiliaus detalės yra kokybiška rankinė ir gražūs batai, o galutinis įvaizdžio akcentas – subtilūs kvepalai.“

Stilistė itin daug dėmesio skiria avalynei ir šį sezoną savo spintoje skaičiuoja jau 8 poras batų. Tiesa, I. Cybina juokauja, kad nėra tipinė moteris, kuri visuomet privalo turėti mažiausiai 20 porų barų, tačiau savo garderobą kiekvieną sezoną vidutiniškai papildo bent 3–4 naujomis poromis. Vienas iš stilistės atradimų – ryškios „Toms“ alpargatos, mat pasak I. Cybinos šį pavasarį itin madinga ryški ir patogi avalynė: „Batai – svarbus įvaizdžio elementas, o pavasarį, kai norisi daug judėti, tinkamai parinkti jie ne tik pagyvina garderobą, bet ir leidžia jaustis patogiau. Šias alpargatas dar smagiau avėti, kai žinai, kad taip prisidedi prie socialinės misijos – nupirkus vieną porą, kita pora bus padovanota tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Šį pavasarį patartina rinktis ryškius batus, puikiai derančius prie vienspalvio, pastelinio drabužių ansamblio. Svarbu atrasti patogų, gražų ir universalų modelį, kurį avėsite tiek prie kelnių, tiek prie sijonų“, – pataria I. Cybina.

Pagrindinės šio pavasario mados tendencijos yra pastelinė spalvų paletė ir raudona bei violetinė spalvos. Toliau lieka dominuoti langeliai ir gyvūnų raštai, o sezono „must have“ yra gėlėta suknelė, džinsinė oversize striukė, diržas, rankinė, o be ryškių batų patartina turėti ir baltus sportbačius. Svarbiausia renkantis drabužius yra atkreipti dėmesį į gerą pasiuvimą, kiekvienam asmeniškai pagal figūros tipą tinkantį siluetą. Prieš įsigyjant drabužius verta pagalvoti ir apie aplinką, kuriai yra skirti vieni ar kiti stiliaus deriniai.

Pabaigai I. Cybina pataria nepamiršti domėtis mada: skaityti mados žurnalus, ieškoti įkvėpimo mados platformose ar socialiniuose tinkluose ir visuomet prieš perkant drabužius apgalvoti, kaip turi atrodyti galutinis rūbų derinys. Taip pat, jei kyla dvejonių, kreiptis į profesionalius stilistus.

Stilistė pristato 3 pavasariškus drabužių derinius, atspindinčius svarbiausius šio sezono akcentus:

1 derinys – Parkas: patogumas ir elegancija. Kai aprangos kodas tavęs nevaržo, gali dirbti ir parke ant suoliuko, ir mėgstamoje kavinėje. Švarkelis su kutais suteikia visam įvaizdžiui išskirtinumo, o chaki spalva – gyvumo.

2 derinys – Miestas: solidumas ir elegancija. Kai laukia darbo susitikimai mieste, kostiumas su kelnėmis – puikus pasirinkimas. Pavasarį I. Cybina rekomenduoja rinktis ne griežtą juodą ar mėlyną kostiumą, bet žemės, neutralių spalvų derinį, kurį pagyvina madingiausias šio sezono daiktas – pinta rankinė.

3 derinys – Romantikė. Kai norisi pabrėžti moteriškumą, puikiai tinka lengva, laisva lininė suknelė. Linas yra šio sezono topas, o džinsinis švarkelis – tinkamas pasirinkimas tiek pavasario, tiek vasaros sezoną. Derinio ryškiausiais akcentais tampa rankinė ir batai.

Drabužiai: „Mango“, „Zara“, batai: „Toms“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite