Angle down Atgal

Ką ver­ta ži­no­ti apie ven­ti­lia­ci­nius vož­tu­vus?

Tam, kad iš­veng­tumė­te langų ra­so­ji­mo ir pelė­sio, „Langų re­mon­to ko­man­da“ tu­ri puikų pa­si­ūlymą jums.

Kam reikalingi ventiliaciniai vožtuvai?

„Air-Box“ vožtuvai padės jums išvengti langų rasojimo ir pelėsio. Visada bus grynas oras be triukšmo, dulkių ir skersvėjų.

Ventiliacijos vožtuvas „Air-Box“ yra naudojamas sukurti oro mainus, remiantis ES standartais „Gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų šildymas ir ventiliacija“ (absoliutus minimumas vienam asmeniui yra 15 m3/h). Speciali „Air-Box“ vožtuvo funkcija – tai galimybė greitai įdiegti ventiliaciją, nefrezuojant lango profilio. Per ventiliacinį vožtuvą į patalpą patenka apie 40 m3 gryno oro.

Išeinant į darbą, palikus atvirą langą, sumažėja buto saugumas, į patalpas lengvai patenka dulkių, drėgmės, lyjant lietui, bei vabzdžių. Kai langai, neturintys ventiliacijos vožtuvo, uždaromi, patalpoje atsiranda kenksmingų lakuotų, dažytų, sintetinių paviršių garų, ypač po remonto. Bet kokių įleidžiamų prietaisų, kurių principas pagrindžiamas slėgio kitimu patalpoje ir išorėje, pasyvus veikimas yra didžiausias rudens–žiemos laikotarpiu, kai slėgio kritimas (trauka) turi didžiausią skirtumą. Šiltu laikotarpiu, kai slėgio pokyčiai yra nedideli, atitinkamai ir efektyvumas yra minimalus.

Vėdinant patalpas, t. y. mikroventiliacija arba lango atidarymas visu perimetru, staigūs temperatūros pokyčiai, atsiranda skersvėjų ir padidėja triukšmo lygis. „Air-Box“ vožtuvų vėdinimas užtikrina kontrolę, o įleidžiamas ventiliacijos vožtuvas atlieka triukšmo apsaugos funkciją, veikia nepertraukiamai, užtikrindamas oro srautą lubų zonoje, taip pašalindamas skersvėjus ir temperatūros pokyčius.

Kad gautumėte puikų ventiliacijos efektą, rekomenduojama į kiekvieną patalpą lango varčioje sumontuoti po vieną ventiliacinį vožtuvą.

Kaina be montažo – 20 Eur, su montažu – 32 Eur. Didesniam kiekiui taikomos nuolaidos.

Lietuvos rinkoje pasirodė „Air-Box“ falsifikatų. Kaip atskirti originalą nuo falsifikato ir minusus, sužinosite mums paskambinę ir užsisakę „Air-Box“ vožtuvų.

„Langų re­mon­to ko­man­da“
Tel.: 8 604 24 268, 8 606 93 229
www.rem­va­lus.com

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite