Angle down Atgal

Ką sako ranka parašyti skaičiai

Anot žinomo amerikiečių numerologo Davido Phillipso, kiekvienam žmogui atitinkamas skaičius, kaip jis jį parašo, kažką gyvenime reiškia ar net lemia. Vieni rašo skaičius glaustai, o kiti, priešingai – palieka tarpus. Vieni juos rašo labiau pasvirusius į dešinę pusę, o kiti – į kairę. Ką tai liudija?

Numerologo tvirtinimu, skaičiai, pasvirę į kairę pusę, – tai ženklas, kad žmogus nesugeba pakovoti už save, jis yra nuolat spaudžiamas arba kas nors jam daro neigiamą įtaką.

O štai skaičiai, pasvirę į dešinę pusę, liudija, kad žmogus nuolankus, net nori būti valdomas kito. Taip pat jis minkštaširdis, romantiškas, ieškantis užuovėjos ar stipraus užnugario.

Skaičiai, parašyti vertikaliai, reiškia, kad žmogus tvirtas, kontroliuojantis savo emocijas, energingas, tačiau kartais net per daug griežtas. O skaičiai „2“ ir „3“ su užrietimais, liudija, kad žmogaus prasta kraujotaka, jam būdingi stiprūs kūniški ir dvasiški išgyvenimai, – rašo Hp-theory.ru

Siūlo plonumo parašyti skaičiai „4“ ir „7“ – tai akivaizdus žmogaus silpnumo požymis, taip pat susilpnėjęs imunitetas bei pašlijusi nervų sistema.

O parašytas zigzagais skaičius „5“ įrodo, kad jo autorius – nervingas žmogus, apskritai, kad jo gana silpnas organizmas ir ypač turi daug problemų dėl tulžies.

Jei skaičiaus „8“ apatinis ratelis didesnis nei viršutinis, vadinasi, žmogus susiduria su virškinamojo trakto negalavimais, dažnai persivalgo ir kamuoja nemiga.

„Jei skaičiaus „9“ akivaizdžiai stambesnė viršutinė dalis, taip pat baigiasi į strėlę panašia uodegėle, vadinasi, žmogaus silpna energija, menka savivertė, kartais mėgsta panaudoti jėgą, pasireiškia dažnai nemotyvuotas agresyvumas“, – teigė Phillipsas.

Anot jo, labai smulkiai parašyti skaičiai – tai gyvenimiškos patirties ir įgūdžių stygiaus įrodymas. Taip pat tai rodo, kad žmogus dažnai nesugeba pasirinkti sau tinkamų draugų, profesijos bei patiria baimę priimti sprendimus savarankiškai.

Labai dideli skaičiai: nesugeba taupyti arba apskritai tvarkytis su pinigais, turi didelį poreikį išlaidauti. Be to, jie rodo, kad žmogus nemoka organizuoti veiklos ir būti atsakingam už savo poelgius.

Jei skaičių stulpeliai labiau eina horizontalia kryptimi ir iš viršaus į apačią: žmogui būdingas nuoseklumas, ramumas, nepriekaištinga išvaizda, tačiau perdėtas noras, kad viskas būtų tvarkinga.

Kiek palinkę skaičių stulpeliai: polinkis svajoti, kartais įkvėpimas, dažniau nedidelis išsiblaškymas.

Išlinkimas į dešinę pusę: siekimas sėkmės ir kuo daugiau patogumų gyvenime.

Išlinkimas į kairę pusę: polinkis į opoziciją, konfrontacija su bet kuriuo priešininku, lengvas susijaudinimas.

Visi skaičiai tarsi pasukti kiek į kairę pusę: nusivylimas, dažnai šykštumas ir bet kuriuo atveju egoizmas.

Visi skaičiai tarsi pasukti kiek į dešinę pusę: energingi planai, dažnai netikėti sprendimai, noras bet kokia kaina pasiekti savo tikslą.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite