Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Ką reiškia gundantys sapnai?

Nustatyta, kad 8 proc. sapnų, kuriuos sapnuoja žmonės per visą savo gyvenimą, yra erotiniai. Remiantis tyrinėjimų duomenimis, apie 60 proc. vyrų ir 50 proc. moterų sapnuoja erotinius sapnus.

Manoma, kad moterys sapnuoja erotinius sapnus vidutiniškai penkis kartus per mėnesį, o vyrai – tris kartus dažniau. Tačiau moterų erotiniai sapnai – prasmingesni ir su potekstėmis.

Pavyzdžiui, iš 500 apklaustų moterų 240 prisipažino, kad jų intymaus pobūdžio sapnai gana dažnai atitinka realybę ar net išsipildo. Trečdalis apklaustų moterų patvirtino, kad sapnuodamos jos patiria orgazmą. Todėl pats laikas paneigti vyraujančią nuomonę, kad erotinius sapnus, kurie baigiasi orgazmu, dažniausiai sapnuoja iš prigimties seksualumu apdovanotos moterys. Iš tikrųjų aktyviai gyvenančios lytinį gyvenimą moterys intymaus sapno metu patiria orgazmą. „Žmogaus pasąmonė neretai perduoda savo „signalus“ per erotinius sapnus. Todėl kiekvienas toks sapnas turi savo reikšmę. Be to, mūsų seksualinės fantazijos bei sekso pomėgiai gali labai daug pasakyti ir apie mus pačius“, – sako JAV astrologė Kim Falcone.

Sеksas su buvusiu draugu ar vyru

Tai nereiškia, kad jūs negalite pamiršti jo ar, kad jūs dar kažką jam jaučiate. Greičiausiai, dar liko su juo kažkokie neišspręsti klausimai ar nesutvarkyti reikalai. Arba jūs vis dar pykstate ant jo už padarytas nuoskaudas.

Sеksas viešoje vietoje

Arba buvote užklupti santykiavimo metu. Pagrindinis tokio sapno leitmotyvas – nerimas. Jis gali būti susijęs dėl pašlijusių santykių su partneriu, baime prieš intymų artumą ar kitomis baimėmis. Ganėtinai paplitęs sapnas, kai mes nuogi atsiduriame viešose vietose ar esant pašaliniams žmonėms. Ką tai galėtų reikšti? Tikrai ne polinkį į ekshibicionizmą, kaip spėjote pagalvoti. Jei mes matome save nuogą sapne, tai tikrovėje tiems žmonėms būdingas nepasitikėjimo savimi ir nesaugumo jausmas. O tokiu sapnu tik dar labiau išryškiname problemą.

Jei jūs sapnuojate nuogą kurį nors savo pažįstamą, kuriam iš tikrųjų nejaučiate jokių jausmų, tai dar nereiškia, kad jis negali būti jūsų erotinių minčių objektas ar taikiklis. Kitaip tariant, tas žmogus galvoja apie jus. Be to, tai gali būti ir atsiradusi įtampa tarpusavio santykiuose su šiuo žmogumi bei noras atspėti jo slaptas mintis, žinoti, ką jis jaučia jums.

Jus prievartauja

Jūs sapnuojate, kad esate prievartaujamos? Jei prievartautojas jums pažįstamas, tai galėtų reikšti, kad jūs bijote ar vengiate to žmogaus, kad jis gali padaryti jums kažką blogo. Tie, kurie daro mums vienokį ar kitokį spaudimą realiame gyvenime, gali prisisapnuoti kaip prievartautojai.

Jei sapne jus prievartauja nepažįstamas vyras, tai tikėtina, jūs jaučiate baimę ar nerimą prieš kokį nors įvykį, kurio pasekmės neaiškios. „Mano buvusiai bendrakursei vieną kartą sudėtingo egzamino išvakarėse prisisapnavo, kad ją ilgai prievartavo du visiškai nepažįstami vyriškiai… Per egzaminą dėstytojas iš tikrųjų ilgai kamantinėjo studentę, kol paprašė ateiti kitą kartą perlaikyti egzaminą“, - pasakoja Kim Falcone.

Seksas „pikantiška poza“

Jei sapnuojate, kad mėginate mylėtis su vyru „pikantiška poza“, tačiau iš tikrųjų jums nepavyksta tai padaryti, tai liudija, kad turite ne tik seksualinio pobūdžio problemų. „Kartą mano draugė sapnavo, kad nepaprastai nori pasimylėti su gražiu jaunu vyruku, tačiau jai niekaip nepavyko lytiškai sujaudinti jo“, - tvirtina amerikiečių astrologė.

Moters slaptus norus išduoda sapnai, kai ji mėgina išsigelbėti ar pabėgti nuo persekiojančio ją vyro. Panašiai kaip tame anekdote, kur moterį persekioja seksualinis maniakas. Jis galų gale pasiveja moterį, pargriauna ant žemės, o ji klausia: „Kas toliau?“ „Nežinau. Juk tai jūsų sapnas!“ — atsako maniakas. „Pasąmonėje mes norime, kad mus pasivytų ir... Žodžiu, tokie sapnai tik patvirtina, kad mus trūksta gero sekso“, - teigia astrologė.

Seksas su kita moterimi

Dauguma moterų galvoja, kad tokie sapnai – tai ženklas, jog jos linkusios į homoseksualumą. Iš tikrųjų, taip būna labai retai. Dažniausiai tai moteriai, kurią jūs sapnuojate, pavydite dėl karjeros, pasisekimo vyrų tarpe ar išvaizdos. O sapnas tik simbolizuoja jūsų norą pakilti iki jos lygio, tapti tokia, kaip ji.

Taip pat tokie sapnai - tai signalas, kad jums būtina išsiaiškinti pačiai su savo jausmais. „Lesbietiškus“ sapnus gali sapnuoti ir tos moterys, kurios pasąmonėje bijo artimų santykių su vyrais.

Sеksas su kolega ar pažįstamu

Vėlgi, šie sapnai nereiškia jūsų slaptą norą permiegoti su tais žmonėmis. Paprastai tokio turinio sapnai simbolizuoja nuobodulį, arba tai, kad kažkas jums nepatinka asmeniniame gyvenime. Tuo atveju, jei santykiaujate su kolega, greičiausiai jums nusibodo darbas. Paprastai mylėjimasis tokiuose sapnuose taip pat būna neįdomus, tradiciškas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite