Angle down Atgal

Ką reikia žinoti apie depiliaciją lazeriu?

Dar senovės Egipto laikais moterys šalindavo plaukelius nuo kūno, o šiais laikais sunkiai rastume moterį, niekuomet nebandžiusią depiliacijos procedūrų. Džiugu, jog sparčiai tobulėjančios technologijos neaplenkė ir šios srities – šiandien jau plačiai naudojamas vienas tobuliausių depiliacijos būdų – plaukelių šalinimas lazeriu.

Depiliacija lazeriu savo istoriją skaičiuoja nuo 1997–ųjų. Nuo tada šis metodas dar labiau patobulėjo, tad šiandien šis plaukelių šalinimo būdas jau turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Ir ne be reikalo – tai neskausminga, paprasta ir bene vienintelė procedūra, leidžianti atsisveikinti su nepageidaujamais plaukeliais visam laikui.

Efektyvumas

Lazerio skleidžiamos šviesos bangos sunaikina folikulus, kurie atsakingi už plaukelių augimą, kas užkerta kelią tolimesniam plaukelių augimui. Lazerio veiksmingumas neabejotinas – jis padeda pašalinti per 70% visų nepageidaujamų plaukų. Net jei plaukeliai tam tikrose vietose po procedūros ir atauga, tai kur kas plonesni ir mažiau pastebimi. Oda, kuri ligi šiol buvo varginama depiliacijos procedūromis, sparčiai atsigauna: pranyksta bėrimai ir sudirginimai, išsausėjimas – ji tampa nuostabiai lygi ir švelni. Procedūros kartojamos, o reikalingas jų kiekis kiekvienam – gana individualus, tačiau rezultatai matomi jau po pirmojo apsilankymo pas specialistą. Na, o tam, kad net atlikus procedūrų kursą būtų pasiektas nuolat švelnios ir lygios odos efektas, rekomenduojama kartą per metus apsilankyti palaikomojoje procedūroje. Žmonės, išbandę šią procedūrą teigia, jog tai leido susigrąžinti pasitikėjimą savimi – ypač dažnai šie atsiliepimai girdimi tarp tų, kuriems būdingi tamsūs kūno, veido plaukeliai ir tų, kuriems ankstesni depiliacijos būdai sukeldavo nemažai odos problemų, diskomforto. Būtent tamsesnius plaukelius lazeris paveikia efektyviausiai.

Kaip pasiruošti šiai procedūrai?

Plaukelių šalinimas lazeriu – neskausminga procedūra, ypač naudojant inovatyviausius Sapphire diodinius lazerius LS-1200. Šio lazerio skleidžiamos bangos ilgesnės, nei įprastinių, todėl jis saugus net šalinant plaukelius vasaros sezonu. Procedūros metu lazerio antgalis atšaldomas net iki -10ºC, kas leidžia pašalinti galimą diskomfortą net jautriausiose kūno vietose. Kad depiliacija lazeriu būtų maksimaliai saugi ir veiksminga, prieš procedūrą reikėtų laikytis kelių rekomendacijų:

• Mėnesį prieš procedūrą plaukelius galima tik skusti, be to – jų negalima balinti. 1-2 dienas prieš procedūrą depiliuojamą odos plotą reikėtų nuskusti;

• Reikėtų laikytis maksimalios odos higienos bei nesideginti soliariume ar saulėje;

• Kelios dienos iki procedūros depiliuojamose vietose nepatartina naudoti naujų kosmetikos priemonių, losjonų, kvepalų ir pan;

• Būtina informuoti specialistą apie vartojamus vaistus, ypač apie antibiotikus ar hormoninius.

 

Laikantis visų saugumo reikalavimų ir pasirinkus šiai procedūrai patyrusį specialistą, plaukų šalinimas lazeriu dovanos gražią ir sveiką odą kiekvieną dieną.

Remiamas turinys

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite