Angle down Atgal

Ką pamatyti Birštone?

Birštonas – tikra 2021-ųjų vasaros sostinė! Čia vienoje vietoje rasite viską, be ko neįsivaizduojamas šiuolaikinis poilsis: spa procedūras ir sveikatinimo programas, aktyvias pramogas vandenyje ir ore, kultūrinius renginius ir parodas bei pažintinius pasivaikščiojimo maršrutus.

Štai kelios pramogos Birštone ir jo apylinkėse, kurias būtinai turite išbandyti dar šią vasarą.

Įspūdinga „Vytautas Mineral SPA“ skaitykla – vienintelė tokia Lietuvoje

„Vytautas Mineral SPA“ garsėja ne tik grožio ir sveikatinimo procedūromis, bet ir poilsiautojams skirta skaitykla. Dažnam šiuolaikiniam žmogui gyvenimas be knygų sunkiai įsivaizduojamas, o jeigu kasdieniame gyvenime nelabai turime laiko skaityti, tai bent poilsiaudami stengiamės į rankinę įsimesti porą knygų.

„Vytautas Mineral SPA“ atsižvelgė į lankytojų poreikius ir įrengė išskirtinio dizaino, kupolo formos skaityklą, kurioje spa svečiai niekieno netrukdomi gali ramiai pailsėti, paskaityti ar pažaisti stalo žaidimus. Be to, skaityklą puošia gerai žinomo lietuvių kūrėjo, „Art Vilnius“ laureato ir tapytojo Petro Lincevičiaus kartu su kitais dailininkais nutapyti piešiniai, perkeliantys... į Mėnulį. Turbūt nebereikia nė sakyti, kad ši biblioteka – vienintelė tokia vieta visoje Lietuvoje, todėl čia pasidarysite neįtikėtinai gerą „asmenukę“!

Mineralinio vandens maršrutas supažindins su Birštono praeitimi

Birštono turizmo informacijos centro mobiliojoje programėlėje „Visit Birštonas“ – visa eilė pažintinių maršrutų. Vienas jų – mineralinio vandens maršrutas, kurį apeiti ir apžiūrėti visus objektus savarankiškai galima per maždaug tris valandas. Aplankysite mineralinio vandens šaltinius, įskaitant „Sofijos“ šaltinį šalia „Vytautas Mineral SPA“ komplekso, pasigėrėsite pagal XIX a. vokiečių dvasininko S. Kneipo rekomendacijas įrengtu Kneipo sodu su sveikatinančiomis vandens procedūromis ir masažiniais takeliais, sužinosite daugiau apie išskirtinio Birštono mineralinio vandens savybes ir jo naudą. Šis maršrutas leis Birštoną pažinti nuo pat jo istorijos ištakų iki šių dienų.

Vandens pramogos: nuo laivų iki vandens batutų parko

@ Laisvalaikio dovanos
@ Laisvalaikio dovanos

Išskirtinę Nemuno kilpų gamtą geriausia pamatyti ne nuo kranto, o iš vandens, tad gamtos mylėtojai turėtų išbandyti pažintinį pasiplaukiojimą laivu. Romantikams patiks ramus pasiplaukiojimas dviese, kai jūsų ramybės netrikdys niekas ir visos kelionės metu galėsite mėgautis gamtos apsuptimi ir vandens čiurlenimu. Žinoma, pramoginiai laivai plukdo ir draugų kompanijas, o Nemunu pasiplaukioti mėgsta gimtadienius, mergvakarius ar kitas progas minintys Birštono kurorto lankytojai. Gal tai gera poilsio idėja ir jūsų draugų ratui?

Na, o aktyvesnio poilsio mėgėjai Birštone gali rinktis pramogas vandens batutų parke „Jump Out“. Galime lažintis, kad taip smagiai vandenyje dar nepramogavote! Užsimeskite gelbėjimo liemenes ir iš visos širdies dūkite vandenyje – šiame pramogų parke stengsitės įveikti visokias kliūtis, išmėginsite vandensvydžio ir vandenkrepšio aikšteles ir tiesiog puikiai praleisite laiką.

Birštono apylinkės – iš paukščio skrydžio

Patys gražiausi Birštono ir Nemuno kilpų vaizdai atsiveria iš aukštai, todėl skrydis oro balionu atims žadą kiekvienam. Tai puiki dovana ir privatumo trokštančiai įsimylėjėlių porai, ir draugų kompanijai. Skrydžio metu sužinosite daugiau apie šios išskirtinės transporto priemonės privalumus ir istoriją, gausite skrydžio diplomus ir netgi oreivių krikštynas! Neišdildomi įspūdžiai ore tikrai nepaliks abejingų, o jūs dar geriau susipažinsite su Birštono kurortu – šįkart visai kitokiu kampu.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite