Angle down Atgal

Ką manote, gyventojai?

Norėdama išsiaiškinti, kokių projektų ir darbų įgyvendinimo reikia gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai kurti ir gerinti, rajono savivaldybės administracija paskelbė gyventojų apklausą.

Žiežmarių seniūnijos gyventojai kviečiami pareikšti nuomonę, ar pritaria, kad būtų skirta lėšų miestelio Sodų gatvėje prie daugiabučių 14, 16, 18 ir 20 padidinti automobilių stovėjimo aikšteles; įrengti automobilių stovėjimo aikštelę prie mokyklosdarželio „Vaikystės dvaras“, Žaslių g. daugiabučio Nr. 68 bei Rožių gatvės daugiabučio Nr. 1; Kertaus gatvėje iš gyventojų namų valdų iškelti apšvietimą prie šaligatvio; suremontuoti 400 metrų Žaslių gatvės šaligatvio. Taip pat teiraujamasi žiežmariečių nuomonės, kuriuos darbus reikėtų atlikti artimiausiu metu. Tarp išvardintų darbų – konkrečių šaligatvio atkarpų įrengimas ar atnaujinimas, automobilių stovėjimo aikštelių tvarkymas ir pan. Siūloma įrašyti ir savo variantą.

Tuo pačiu tikslu savo nuomonę pareikšti savivaldybė kviečia ir Rumšiškių gyventojus, kurių atsiklausta, ar pritaria lėšų skyrimui Nemuno gatvės šaligatvio kartu su stovėjimo aikštele prie sporto aikštyno projektavimui ir daliniams darbams; J. Aisčio gatvės rekonstravimui (gatvės drenažo įrengimas, asfalto dangos atstatymas, šaligatvio įrengimas su gatvės apšvietimo atnaujinimu ir automobilių stovėjimo aikštele prie turgaus; Rumšiškių prieplaukos kapitalinio remonto projektavimui ir daliniams darbams; vandentiekio įvedimui miestelio kapinėse; kapinių tvoros daliniam remontui bei naujos betoninės tvoros montavimui priekinėje dalyje; Šviestuvų keitimui L. Lekavičius gatvėje bei pėsčiųjų ir dviračių tako Rumšiškės-Dovainonys rekonstrukcijos parengiamiesiems darbams.

Tarp darbų, iš kurių rumšiškėnai kviečiami pasirinkti, kuriuos iš jų norėtų matyti artimiausiu metu – ir paplūdimio, lauko tinklinio aikštelės įrengimas, Rumšiškių seniūnijos pastato palėpės remontas ir patalpų gyventojų poreikiams įrengimas, centrinės aikštės rekonstrukcija... Taigi pagalvoti yra apie ką. Gyventojų apklausa vyksta iki vasario 23 dienos, anketas galima rasti ir šiais adresais: https://apklausa.lt/f/ziezmariu-seniunijos-gyventoju-apklausa-del-prioritetiniu-darbu-seniunijoj-p1ja2zs/answers/new. fullpage?fbclid=IwAR2liz0tYxsJpN zSVp7ech5-aHdMbIsp66G8DyIRifDj7YK8gDrNBIYS6Ro https://apklausa.lt/f/ rumsiskiu-miestelio-gyventoju-apklausa-del-prioritetiniu-darbu-nustatymo-tkyjzgz/ answers/new.fullpage?fbclid =IwAR3hDDy-FbYGsSO_WHrfid7UudHCg4Ty159Zy7lZ9EGEsxDws3743VnnDBA Pareikšti savo nuomonę gyventojai raginami ir socialiniuose tinkluose.

Rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus savo „facebook-o“ paskyroje išplatino tokį įrašą: „Mieli žiežmariečiai ir rumšiškiečiai, bendraudami su Jumis ir girdėdami pastabas, kad gražiname tik rajono centrą, prieš praėjusius savivaldos rinkimus sakėme, jog mums svarbūs yra visi. Šioje kadencijoje didesnis dėmesys bus skiriamas būtent Žiežmariams, Rumšiškėms, Gudienai.

Savivaldybė neturi tiek resursų, kad galėtų tvarkyti ir apleistą rajono centrą, ir kitų seniūnijų centrus bei mažesnes gyvenvietes vienu metu. Todėl resursus koncentruojame ir darbus vykdome atskirais etapais, o šių metų biudžete planuojame Žiežmariams ir Rumšiškėms papildomai skirti po maždaug 100-150 tūkst. Eur infrastruktūros atnaujinimui.

Šiuo metu biudžeto išlaidos planuojamos pagal seniūnijų pateiktus poreikius, tačiau kad geriau žinotume ir geriau atsilieptume į bendruomenių ir pačių gyventojų poreikius, kviečiame užpildyti anketą ir atsakyti, ar pritariate šių metų planams bei nurodyti prioritetus, kokie darbai, Jūsų nuomone, yra patys svarbiausi. Jūsų nuomonė bus labai svarbi planuojant ne tiktai 2020 m., bet ir ateinančių metų darbus.

Savivaldybės biudžetas taryboje bus tvirtinamas vasario 27 d. P.S. Nors ir šiuo metu didesnį finansavimą skiriame didžiausiems rajono miestams bei miesteliams, kuriuose gyvena daugiausiai gyventojų, atvyksta daugiausiai turistų ir kurie buvo labai apleisti, tačiau ir kitoms seniūnijoms finansavimas didėja po 10 proc.“.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite